Чому необхідні заняття спортом?

Дехто з моїх однолітків байдуже ставиться до свого здоров? я. Мовляв, що зі мною станеться, якщо я раз чи два затягнуся цигаркою, спробую трохи пива чи ще чогось. А шкода, як відомо, буває відчутною. Дитячий організм дуже швидко звикає до нікотину та алкоголю. Всі вважають такі звички шкідливими. А от цілоденне сидіння перед телевізором, комп’ютером ніхто не вважає шкідливим, а однією з форм відпочинку. Хоча це далеко не так. Так само існує думка, що заняття спортом потрібні тільки спортсменам, а звичайним школярам вони ні до чого. Запевняю вас,

що ця думка хибна. Я вважаю, що спорт об? єднює людей, зміцнює здоров? я і характер, розвиває силу і терпіння, спритність і швидкість, витривалість і мужність. А ще спорт приносить людям масу позитивних емоцій.
Кожна людина має право по-своєму ставитися до занять спортом. Одні вважають, що необхідно займатися певним видом спорту, інші – що достатньо декількох вправ ранкової гімнастики. Є і такі, що вважають за правильне просто переглядати по телевізору спортивні передачі. Тоді про яку користь для здоров? я може іти мова?
Я вважаю, що спорт – це важливий крок до здорового способу життя, це здоров? я та сила. Якби
не заняття спортом, школярі хворіли би набагато більше. Адже дитячий організм тільки розвивається. А сидячи в школі за партою, вдома за комп’ютером, ми перевтомлюємося. Як відомо, у втомленої людини рівень працездатності практично дорівнює нулю. І тільки правильне чередування розумової і фізичної праці перемагає втому. Якби не заняття спортом по годині кожного дня та не щоденна ранкова гімнастика, дитячий організм не зміг би з такою легкістю справлятися з важкими розумовими навантаженнями. Вони загартовують і зміцнюють організм, роблять його дужим і витривалим. Адже відомо, що загартований організм, якщо і хворіє, то трішки і швидко відновлюється.
Приємно знати, що у школі уже не будуть виставляти оцінки на уроках фізичної культури. адже встановлені раніше шкільні нормативи не кожному під силу. Тепер на уроках фізкультури ми багато гуляємо на свіжому повітрі, рухаємося, граємо спортивно – розвивальні ігри. Такі уроки дуже до вподоби усім учням.
Отже, спорт просто необхідний кожній людині. Він робить нас більш організованими і дисциплінованими у повсякденному житті.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Чому необхідні заняття спортом?