Моє хобі – кататися на роликах

Моє хобі – катання на роликах, заняття, сьогодні неймовірно популярне у багатьох наших співвітчизників. Будь-який спорт корисний для здоров’я людини, а катання на роликах ще й дуже захоплююче. Я постараюся розповісти вам, що треба для того, щоб навчитися кататися та спробую поділитися своїми враженнями про такий вид відпочинку.
Перш за все треба знати, що як і в будь-якому спорті, щоб уникнути травм, треба дотримуватися елементарних правил безпеки. Якщо ви не будете про це забувати, приємне катання на роликах не перерветься ніякими неприємностями.

До того ж, треба знати, що ролики можуть цілком замінити собою заняття у фітнес-клубі або в тренажерному залі. Навантаження при катанні не менші, ніж при участі в змаганнях з інших видів спорту. Тому після так званого “відпочинку” на роликах я повертаюся додому майже обезсилений, але завжди дуже щасливий. Та й відпочинок після цього сприймається як величезна насолода.
Якщо ви хоч раз стояли на звичайних ковзанах, ви зможете зрозуміти мене. Бо всі повороти, зусилля по збереженню рівноваги та перевороти потребують постійної уваги та напруги м’язів. Але я помітив, що після того, як почав кататися
на роликах, в мене значно покращилася координація рухів, зміцнились не тільки м’язи, але й кісткова система, а фігура стала біль виразною. Як обчислили вчені, катання на роликах дає смогу спалювати приблизно 500 ккал у час, практично не помічаючи ніяких напружень.
Так що вирішуйте і приєднуйтесь. Якщо ви соромитеся свого невміння, ви можете знайти затишну вулицю з гарною поверхнею або приєднатися до групи таких же початківців будь-де. І не думайте, що ролики – це прерогатива обраних, займатися цим зможе кожен бажаючий. Де можна кататися на роликах? Та де завгодно, аби не бути перешкодою іншим і не порушувати громадський порядок. Особисто я віддаю перевагу найближчим паркам та площадкам біля супермаркетів, де вечорами збираються такі ж як і я, мої товариші, закохані в ролики. Ми не тільки мовчки катаємось, відпочиваючи, ми спілкуємося і в багатьох з нас знаходяться спільні інтереси.
Також не треба думати, що той, хто їздить на роликах, займається виключно цим та не знаходить часу на інші інтереси. Це зовсім не так, оскільки ми звичайні юнаки та дівчата, а відрізняємося ми від інших лише тим, що віддаємо перевагу здоровому образу життя.
Що ж надає нам катання на роликових ковзанах? Це перш за все, величезне задоволення, що не може на впливати на позитивний настрій усього нашого організму; відмінна витривалість, необхідна для утримання рівноваги на роликах довгий час; гарна фігура, бо катання на роликах спалює багато калорій та розвиває м’язову систему; очищення організму, бо при катанні ефективно виводяться з організму шлаки; рухливість суглобів; загальне оздоровлення організму; відмінний настрій та спілкування зі своїми товаришами-однодумцями.
Але головне в катаннях на роликах все ж таки не посилення м’язів і навіть не покращання здоров’я. Головне – це незрівняна насолода швидкістю та свободою, що з’являється як тільки встаєш на роликові ковзани. Всі почуття, які відчуваєш під час катання, дуже трудно передати словами. Щоб пізнати цю насолоду, я запрошую ваз с собою. Беріть ролики і приходьте, а коли ви навчитися кататися, то отримаєте змогу самому оцінити всі почуття та вже ніколи не розлучитися с цим хобі. До того ж, заняття роликами не потребує будь-яких спеціальних знань та навиків, а також великих витрат. Треба лиш не пожалкувати, та придбати гарні ковзани, комплект спеціальних накладок на лікті і коліні та захисний шолом. Приходьте, якщо забажаєте – ми будемо раді кожному новому товаришу!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Моє хобі – кататися на роликах