Чим близький нам Гамлет сьогодні?

У суспільстві були і, напевно, будуть такі люди, як Гамлет. Вони мучаться вічними проблемами, не розуміючи, чому світ так безглуздо влаштований, і хочуть змінити його. І це їхній хрест.
Гамлет – це людина, що пройшла мостом часу завдовжки чотириста років, і продовжує хвилювати нас сьогодні. Він не лиходій, а чесний лицар. Він бореться за справедливість, а не мститься. Він близький нам сьогодні. Зараз не в кожному можна побачити такого Гамлета – людини, готової на вчинок. Він із тих білих ворси, що не збиваються в зграї, не зливаються з юрбою,

викликаючи роздратування своєю несхожістю, приймаючи на себе удари нерозуміння.
Шляхетна людина не так часто трапляється в нашому світі, де саме повітря, здається, забруднене неправдою, насильством, вульгарними словами. Епоха Гамлета – це в чомусь і наша з вами епоха. Але де той Гамлет, що може вигукнути: “Век расшатался – и скверней всего, что я рожден восстановить его!”?
Люди не розуміють, що не можна думати тільки про себе. А Гамлет розуміє все це: він прекрасна, шляхетна, високоморальна людина!
Він суперечливий, як “так” і “ні”, як добро і зло, і водночас він тендітний, як кришталевий
камінь, його легко поранити.
Мені здасться, Гамлет допомагає кожному з нас заглянути в себе. Драма Шекспіра вічна, як вічні всі ті питання, якими мучиться її головний герой.
Гамлет – герой усіх часів і народів, він не може вмерти, як і його епоха – Відродження, що дало нам правильні орієнтири для сьогоднішнього життя.
Гамлет загинув, але хай живе Гамлет!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Чим близький нам Гамлет сьогодні?