З віком розум приходить

Народжуючись, людина не володіє жодними знаннями, живе тільки завдяки інстинктам: немовля кричить, привертаючи увагу дорослих, якщо воно голодне, або в нього щось болить, або воно просто прагне компанії. Поступово дорослішаючи, дитина навчається тримати предмети в руках, перевертатися зі спинки на животик, потім повзати, ходити. Звичайно, що першими вчителями її стають власні батьки, особливо це виявляється у вивченні рідної мови: малюк повторює те, що йому кажуть мама й тато, починає розмовляти саме їхньою мовою.

Коли дитина йде до школи,

вона починає отримувати знання, необхідні не стільки для виживання, скільки для спілкування, життя з іншими людьми. В університеті молода людина розвиває, поглиблює знання в певній галузі, котру обрала як провідну в своєму житті. Деякі і після навчання не спиняються на досягнутому й продовжують працювати як науковці, навіть роблять відкриття.

Але не слід забувати й про важливість життєвого досвіду. Не кожен знає, як правильно доглядати за рослиною, будувати дім чи шукати гриби в лісі. Не дарма кажуть, що поради краще спитати в людини, яка бачила життя. Протягом життя кожен набуває певних навичок, знань і завдяки ним може стати вчителем для інших.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

З віком розум приходить