Сміливому належить увесь світ

но про це сповіщає. Трішки підрісши, дитина починає пізнавати світ. І їй це вдається, оскільки вона безстрашно вирушає до будь-якого предмета, що її зацікавив. Звичайно, батькам доводиться стримувати цю сміливість, щоб не наразити дитину на небезпеку.

Ставши старшими, деякі люди так і продовжують бути шукачами, незважаючи на маленькі чи великі перешкоди на своєму шляху, інші ж починають боятися, їхнє життя нагадує човен, що пливе за течією річки без керманича. Та виходить так, що саме в людей, котрі не бояться шукати кращих шляхів, доля складається

щасливіше, вони більшого досягають у житті. Найкращі спортсмени, письменники, художники, науковці – це люди постійного пошуку, яким ніколи не бракує сміливості.

У кожного з нас у житті може трапитися ситуація, коли ми опинимось перед серйозним вибором, і зробити його, вибрати той чи інший варіант дій – теж велика сміливість. Не треба боятися цього, бо зміни завжди відбуваються на краще: ми або відразу побачимо свою правоту, або навчимося на власній помилці обирати кращий варіант. Тільки сміливі завойовують міста, тож не біймося завойовувати власне життя!


Твір опис за картиною козача левада.
Сміливому належить увесь світ