Чи легко сьогодні бути молодим?

Іноді я відчуваю в своїй душі неосяжність життєвих сил, безпричинну радість і любов до всього світу. Чого; здається, тривожитися, коли в житті все складається добре? Тобі тільки шістнадцять, у тебе багато сил, світла віра в майбутнє.

Але саме в такому віці виникає багато проблем. І одна з них – це стосунки з батьками. Вони й досі вважають тебе малим і часто не розуміють твоїх потреб.

А мені дуже хочеться бути самостійним, незалежним, коли дорослішаєш, зникають дитячі мрії. З’являються дорослі проблеми.

Як вибрати правильний шлях

у житті? Яку обрати професію? По-моєму, не треба покладатися на фортуну, чекати усмішок долі. Потрібно боротися за свій успіх.

Часом нам хочеться чогось надзвичайного, майже нездійсненного. Я не знаю, важко далі буде жити чи ні, та, напевно, дуже цікаво. Попереду стільки незвіданого, світлого! Вабить майбутня професія, мрієш про велике кохання. Виходиш у цей нелегкий світ з теплом у душі. Це, вогник дружби, батьківської любові, вчительської турботи. Він зі шкільних років. Він зігріє нас там, у дорослому житті.

Нелегко нині повірити в себе. Обличчя сьогоднішнього дня спотворене Страшними гримасами. Він жорстокий, мій час. Але це мій час, ми порозуміємося з ним, я стану господарем своєї долі.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Життя т.шевченка-подвиг.
Чи легко сьогодні бути молодим?