Втрачений рай (за біблійними переказами про перших людей)

Творення людини Богом. Людину Бог створив за образом Своїм і за подобою Своєю після всіх інших створінь. Тіло першої людини Він утворив із землі і оживив її безсмертною душею. Звали цю людину Адам (“людина із землі”). (Самотньо та сумно було йому самому на землі. І тоді Бог створив жінку, яка дістала ім’я Єва (“мати всіх людей”).) і Чудовий сад-рай. Перших людей Бог поселив у раю, який знаходився десь між річками Тигром і Євфратом, у теперішній Месопотамії. Там завжди світило яскраве сонечко, росли всілякі дерева, кущі та квіти, жили різні

тварини, весело співали пташки.

Життя перших людей у раю. Господь створив людей красивими і щасливими. Вони дуже любили свого Творця, а Він любив людей. Бог доручив людям Вробляти та оберігати рай, Він віддав Адамові та Єві все, створене Ним, дозволив їм їсти плоди з усіх дерев, окрім плодів із дерева пізнання добра і зла. Адам і Єва постійно перебували у спілкуванні зі своїм Творцем. Адам давав райським рослинам і тваринам. Тварини корилися першим людям.) (Сатана позаздрив на людське щастя і став шукати способу, довести їх до гріха.

Гріхопадіння Адама та Єви. Сатана набув вигляду змія і спокусив Єву зірвати плід із дерева

пізнання добра і зла. Він їй сказав, що, коли люди скуштують і от плоду, вони стануть такими, як сам Бог. Єва зірвала плід із цього дерева, покуштувала сама й дала Адамові. Вчинивши це, наші прабатьки одразу ж усі повідомили свою тяжку провину перед Богом.

Боже прокляття. Бог прокляв Сатану, який спокусив людей. Він заповів прихід Спасителя, який позбавить сили Сатану. Єві Бог сказав, що вона в муках народжуватиме дітей, а чоловік старшуватиме над нею. Адамові Бог сказав, що якби він не порушив Божої волі, то жив би вічно. А тепер люди стали смертними. І земля стала проклята через гріх людини. Від тепер людина має в поті вола здобувати собі їжу.

Чому Бог покарав Адама і Єву? Люди порушили волю Бога, і тому Він покарав їх, щоб люди через страждання спокутували свій гріх. Вони вмерли духовною смертю, тобто перервалося їх духовне спілкування з Богом-Творцем, потім вони вмерли і фізично. Але Бог уже тоді обіцяв спасіння всьому людсву від гріха через Свого Сина Ісуса Христа.


Твір роздум чого не можна купити за гроші.
Втрачений рай (за біблійними переказами про перших людей)