Відгук на прочитану книжку: «Квітка-семикольорівка» Катаєва

Книги роблять наше життя яскравіше і цікавіше. А ще вони вчать нас любові, добру і сміливості. Одна з моїх улюблених книг – «Квітка-семикольорівка» Валентина Катаєва. У ній розповідається про дівчинку Женю, яка одного разу прожила дуже незвичайний день.

Все почалося з того, що Женя на прохання мами пішла до магазину за бубликами. Дівчинка купила їх, але по дорозі всі бублики з’їв собака, за яким Женя чомусь погналася. Через якийсь час дівчинка зупинилася, і зрозуміла, що заблукала.

Тут їй допомогла добра старенька, яка подарувала їй

чарівну квітку з 7 пелюстками різного кольору. Ця квітка могла виконувати бажання. Варто було тільки вимовити:

Лети, лети пелюстка Через захід на схід, Через північ, через південь Повертайся, зробивши круг. Лише торкнешся ти землі – Бути по-моєму звели! Женя спочатку погралася з 6 пелюстками, придумуючи різні незвичайні бажання: негайно повернутися додому з бубликами; зробити цілою розбиту мамину вазу; злітати на Північний полюс і повернутися звідти додому; зібрати всі іграшки світу, а потім повернути їх до магазинів.

І лише сьома пелюстка допомогла хлопчикові Віті, з яким Женя познайомилася у дворі. Він кульгав, а пелюстка виконала бажання Жені: «Вели, щоб Вітя був здоровий!» І хлопчик видужав, а Женя зраділа і зрозуміла, що це і було найправильніше бажання. Адже з його допомогою Женя знайшла нового друга!


Чи можна маніпулювати почуттями людей.
Відгук на прочитану книжку: «Квітка-семикольорівка» Катаєва