Квіточка – семицветик. Відгук про прочитану книгу з елементами оповідання

Книги роблять наше життя яскравіше й цікавіше. А ще вони вчать нас любові, добру й сміливості. Одна з моїх улюблених книг – “Квіточка – семицветик” Валентина Катаєва. У ній розповідається про дівчинку Жені, що один раз прожила дуже незвичайний день. Усе почалося з того, що Женя на прохання мами пішла в магазин за бубликами. Дівчинка купила їх, але по дорозі всі бублики з’їв собака, за якої Женя чомусь погналася. Через якийсь час дівчинка зупинилася, і зрозуміла, що заблудилася. Тут їй допомогла добра бабуся, що подарувала їй чарівна

квітка з 7 пелюстками різних кольорів. Ця квітка могла виконувати бажання. Потрібно було тільки сказати:

Лети, лети пелюстка Через захід на схід, Через північ, через південь Вертайся, зробивши коло Лише торкнешся ти землі Бути по-моєму вели!

Женя спочатку пограла з 6 пелюстками, придумуючи різкі незвичайні бажання: негайно вернутися додому з бубликами; зробити цілої розбиту мамину вазу; злітати на Північний полюс і вернутися відтіля додому; зібрати всі іграшки миру, а потім повернути їх по магазинах. І лише сьомий пелюсток допоміг хлопчикові Віті, з яким Женя познайомилася у дворі. Він кульгав, а пелюсток виконав бажання Жені: “Вели, щоб Вітя був здоровим!” І хлопчик видужав, а Женя зраділа й зрозуміла, що це й було саме правильне бажання. Адже з його допомогою Женя знайшла нового друга!


Поетичний образ прометея в поемі кавказ.
Квіточка – семицветик. Відгук про прочитану книгу з елементами оповідання