Твір-роздум: “Для чого людині сім’я?”

Дивлячись на сучасний світ та історію людства, можна виділити деякі спільні риси кожного суспільства. Однією з таких спільних рис є наявність родини. Напевно, з найбільш древніх часів люди вже починали жити разом, а для цього створювали сім’ї. Історично родини мали різні форми – вони бували великими або маленькими, включали різних людей, але завжди основною рисою родини була зв’язаність її членів спорідненістю.

У той же час цілком допустимо задатися питанням: а для чого взагалі сім’я сучасній людині? Сьогодні суспільство і світ

настільки розвинені, що побутові питання необхідності родини вже відійшли на другий план – окремо взята людина цілком може впоратися з усіма своїми життєвими проблемами самостійно, наприклад, за допомогою використання побутової техніки. Навряд чи така ситуація повинна когось лякати, адже, незважаючи на можливість повної відмови від сім’ї, цією можливістю практично ніхто не користується – одинаки в сучасному суспільстві, звичайно, існують, але їх набагато менше, ніж тих, хто наважується створити сім’ю. Все-таки переваги сімейного життя все ще актуальні. Наприклад, народження і виховання дитини має обов’язково
відбуватися в сім’ї, де є батько і мати, навряд чи хтось один з них зможе повноцінно виховати малюка, в той час як дитину хочуть багато людей. Крім того, варто відзначити, що людина постійно потребує спілкування, розуміння з боку оточуючих, друзів, в кінці кінців. Саме все це може бути отримано людиною в сім’ї. За допомогою подружжя людина зазвичай отримує не тільки співмешканця, а й доброго, вірного друга, який може допомогти чимось чи дати добру пораду, оскільки добре знає цю людину. Те ж саме можна отримати і від дітей. Крім того, варто зрозуміти і те, що, доглядаючи за дитиною в її дитинстві, вирощуючи його, батьки часто розраховують на те, що дитина у своїй зрілості допомагатиме їм, коли вони постаріють. По всіх цих численних причин людина все ще не розчарувалася у створенні сім’ї та, напевно, навряд чи найближчим часом розчарується.

Сім’я – важливий елемент будь-якого суспільства. Навіть попри те, що у сучасної людини проблем набагато менше, ніж у тих, хто жив раніше, вона все ще має необхідність у створенні сім’ї. Сім’я – це добре як з психологічної точки зору, так і з точки зору матеріальної. Люди, з якими ви живете, завжди зможуть допомогти вам, дати свою цінну пораду, провести весело час або навіть доглянути вас, коли ви почуваєте себе не дуже добре. Існують і такі люди, які не створюють сім’ю, але людей цих навряд чи можна називати повністю щасливими.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-роздум: “Для чого людині сім’я?”