Твір на тему: “Що не купиш за гроші?”

Незважаючи на те, що гроші в усі часи були лише засобом обміну, їх наявність, відсутність та кількість були для людини чи не найголовнішими в житті. Можна сказати впевнено, що ця важливість лише зростає з роками. При цьому людське щастя все ще залишається таким, яке досить складно досягнути. Люди, які мають багато грошей, далеко не завжди є найщасливішими. Все це дозволяє сказати, що існує щось, що за гроші купити не можна.

У деяких випадках за гроші не можна купити найголовнішого – життя. Нерідко доводиться чути про смерті відомих і дуже

багатих людей. Їхні величезні статки не змогли подарувати їм вічного життя, оскільки існування будь-якої людини на Землі коли-небудь закінчується. Гроші можуть дозволити продовжити життя, допомогти вилікуватися від якихось хвороб, але вже ніяк не зробити життя нескінченним. Але, навіть маючи їх, деякі багаті люди не позбавлені страждань, пов’язаних з різними хворобами, адже розвиток медицини і пізнання людського тіла не можна назвати найрозвиненішою галуззю людської діяльності.

Як мені здається, сімейне щастя теж не можна придбати за гроші. Вся справа в тому, що відносини в сім’ї зазвичай будуються не розумінні

і взаємних поступках, а не на здатності щось купити. Якщо люди живуть разом, багато матеріальних аспектів відходять на другий план. Перше місце займають характери людей. І якщо ці характери вступають в конфронтацію, грошима нічого не можна вирішити. Всі батьки хочуть мати розумних, добрих і схожих на себе дітей. Але для цього необхідно виховувати дітей у відповідності зі своїми поглядами на речі і передавати їм свої думки безпосередньо. Якщо мати багато грошей і найняти найрозумніших няньок і вчителів, а самому не спілкуватися з дітьми, ніякого емоційного контакту між батьками і дітьми досягнуто не буде.

У сучасному світі деякі люди вважають гроші основним мірилом будь-якого успіху, але я дозволю собі не погодитися з цим. Далеко не завжди відбувається так, що справжні професіонали у своїй справі є найбагатшими. Водночас до багатих людей рано чи пізно в голову може прийти думка про те, що вони насправді нічого корисного для суспільстві не вміють робити і не роблять. Вони роблять корисне лише самим собі і збільшують свої особисті доходи постійно. Але у людини також є бажання бути реально корисним суспільству, а не тільки собі і вузькому колу своїх родичів і близьких. Багаті люди в деяких випадках ризикують залишити цю потребу незадоволеною.

У підсумку можна сказати, що, незважаючи на велику значимість грошей в сучасному суспільстві, задовольнити всі до єдиної потреби за їх рахунок неможливо. За гроші не можна придбати вічне життя, міцне здоров’я, щасливу сім’ї та реальний професіоналізм, для всього цього необхідно прикладати зусилля іншого роду. Все це повинні враховувати багаті люди або ті, хто рухається до свого багатства.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Що не купиш за гроші?”