Місце сучасної молоді у розбудові української держави

Я вважаю, що сучасним старшокласникам випала незвичайна доля: початок їхнього дорослого життя збігається з початком третього тисячоліття. На пертий погляд, це дуже цікаво. Але знаю, що в серці кожного затаїлася тривога, насторожене очікування: що чекає мене попереду, у дорослому житті?

Думаю, не помилюсь, коли скажу, що кожний старшокласник вже визначив своє майбутнє. Та які плани ми не будували б щодо особистого життя, всі вони спрямовані на головне – служіння своїй країні, сприяння її зміцненню і розквіту.

Та сьогодні в молодіжному

середовищі складається дуже дивна сичу а ці я. Є ніби два світи: один чогось прагне, чогось навчається; інший – світ занепаду. Вони не мають спільних точок зіткнення і навіть не намагаються їх шукати. Вони зберігають дистанцію, залишаючись кожен сам по собі. А було б природно, якби перший, який має більший потенціал, «вів би» за собою другий.

На жаль, поки що вони на протилежних полюсах – активна і освічена частина молоді України та складні підлітки, наркомани, п’яниці.

… Нещодавно я прочитав, що в Україні за останні три роки кількість молодіжних організацій зросла в чотири рази. Нині наша країна має найсильніший

з усіх країн СНД молодіжний рух. Стає зрозумілим, чому в інавгураційній промові Леонід Кучма зосередив увагу на молодому поколінні, казав про потребу підтримати нову генерацію. Так, за нами – майбутнє!

Україна нам довіряє свою долю, покладається на наші знання, сили і любов.

Знання ми набуваємо щодня. Сили у нас є. А любов до рідної країни – це споконвічна риса нашого національного характеру. З нею у нас дитина народжується, виховується, служить своєму народові і вмирає.

Думаю, саме щира любов до України допоможе нам, молодим, обрати правильну життєву дорогу і вивести свою державу на гідне місце серед кращих держав світу.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Алегоричні образи у білий кінь шептало.
Місце сучасної молоді у розбудові української держави