Твір на тему: “Мої враження від пережитого лиха України, від Майдану, від Героїв небесної сотні”

Події, які нещодавно відбулися на території центральної площі української столиці напевно вразили весь світ. Протестуючи спочатку проти порушення волі народу, а потім і проти міліцейського свавілля, люди провели кілька місяців на вулиці в центрі столиці. Вони мали політичні вимоги, пройшли через велику кількість проблем і неприємностей, але все-таки в кінцевому підсумку досягли свого і реалізували свої цілі.

На жаль, багато з протестуючих людей загинули. Колишня українська влада вела себе відверто безвідповідально. Спочатку влада відмовлялася

реалізовувати ті вимоги, які були виставлені до??неї народом в особі протестуючих людей. Потім, коли затягування подій досягло свого апогею, люди з площі почали діяти, але українська влада відмовилася сприймати це нормально, а тому розпорядилася міліції застосовувати по відношенню до людей неприпустимі засоби. Спочатку це були бити, але потім в справу пішло й інше, більш важка зброя, в тому числі і вогнепальна. У зв’язку з усім цим загинули мирні протестувальники. Ці люди поклали власне життя, щоб в Україні могла помінятися влада, а на місце злодійкуватих чиновників прийшли чесні люди, які керуються інтересами
народу, а не своїми особистими інтересами. Звичайно, навіть ту владу, яка сьогодні з’явилася, буде необхідно контролювати, тим самим не даючи їй приводу розслабитися і стати такою, яка повторює помилки минулої влади. Тим не менше, не можна заперечувати того, що в останні місяці в Україні відбулися по-справжньому революційні та історичні події, які просто зобов’язані вплинути на країну позитивно.

Говорячи особисто про мене і про моє ставлення до подій, я можу сказати, що мені, перш за все, шкода тих людей, які склали своє життя за українську свободу, так звану небесну сотню. Ці люди, безумовно, справжні герої. Вони наважилися вийти на вулицю, протистояти складній системі влади, у підпорядкуванні якої були елітні загони міліції, армія, інші сили і повноваження. Багато з цих сміливих людей загинули. Основне завдання для всіх нас, для свідомих українців, у тому, щоб не забути героїв і своїми діями зробити так, щоб їх смерті були немарними, щоб життя в нашій країні стала кращим і більш комфортним.

Я переконаний, що події, що відбулися в Україні, навряд чи можуть залишити когось байдужими. Переважна більшість з тих, хто міг за ними спостерігати, напевно перейнявся повагою по відношенню до наших героїв. Але справу ще не закінчено. Подвиг Героїв небесної сотні повинен бути продовжений усіма нами – ми повинні зробити життя в Україні кращим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Мої враження від пережитого лиха України, від Майдану, від Героїв небесної сотні”