Твір на тему: “Мій найулюбленіший твір – “Тигролови”

Людська мужність завжди вражала мене. Багатьом людям здається, що набагато простіше відсидітися в тиші і спокої, не здійснювати жодних активних дій і життя саме по собі з часом налагодиться. Шкода, але такі люди приречені на вірну погибель, якщо раптом спокійні часи відійдуть у минуле. А сміливі й відважні люди завжди будуть успішними, тому що у них є сила волі, великий дух і багатий життєвий досвід для того, щоб подолати будь-які, навіть самі складні життєві обставини. Саме з цієї причини моїм улюбленим твором є роман “Тигролови” від Івана

Багряного. У ньому розказана історія саме таких сміливих людей, які готові сміливо вступити в протистояння з будь-якою небезпекою.

У цьому творі розповідається, як український дисидент, інтелігент і нащадок Гетьмана на ім’я Григорій Многогрішний потрапив у заслання на територію Далекого Сходу. Вижити йому там було б дуже складно, якщо б він не володів великою відвагою. На щастя, у такій далекій землі Григорій зміг відшукати своїх, таких же українців. І ці люди теж виявилися надзвичайно відважними і сміливими, вони полювали на тигра, і це у них цілком нормально виходило. Подумати тільки, таке складне й небезпечне

заняття – полювання на тигра. Мало хто із сучасних українців впорався з таким непростим завданням. Тим не менш, українцям, що жили в тих землях, це вдавалося повною мірою, вони ефективно справлялися зі своїм завданням, а їх добре доповнив Григорій Многогрішний. У романі присутній ще один чудовий приклад великої людської мужності. Це опис того, як Григорій Многогрішний зустрів людину, яка йому шкодила весь час, поки вони були в Україні, і убив цю людину. В даному випадку помста не сприймається як щось надзвичайно погане, адже ця людина була справжнім лиходієм, який приніс би нормальним людям дуже багато шкоди. З цієї причини вчинок Григорія такого роду теж може вважатися великим проявом сміливості. Пізніше Григорій та дівчина, з якою він познайомився у засланні, зробили ще одну спробу сміливого вчинку – вони бігли в іншу країну. Здається, що ця дія допомогла двом цим людям, тому що у по-справжньому сміливих людей все завжди дуже добре.

Мені подобаються сміливі люди і розповіді про них, саме тому цей роман Івана Багряного став для мене улюбленим. В ньому є безліч прикладів сміливості, відваги, безпрецедентних дій. Крім того, я відчував великий патріотизм під час прочитання, адже я розумів, що ці люди – це такі ж українці, як і я. Мені було приємно усвідомлювати, що у мене і у них є щось спільне.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Мій найулюбленіший твір – “Тигролови”