Твір на тему: “Краса стосунків Остапа та Соломії (повість М. Коцюбинського “Дорогою ціною”)”

Немає почуття більш захоплюючого та ніжного, а ніж перше, щире, вірне та безкорисливе кохання. Саме це почуття облагороджує, надає закоханим крила, припідносить до небес. Відчуття впевненості, яку людині надає її друга половинка просто незрівняне. Здавалося б, коханим і море по коліна.

Таке ніжне та трепетне почуття виникло і між головними героями повісті Михайла Коцюбинського “Дорогою ціною” Ольгою та Остапом. Надзвичайно сильне почуття кохання штовхає молоду дівчину на відчайдушні кроки. Вона вирушає в небезпечну подорож до вільної

землі слідом за своїм коханим. Переодягнувшись в чоловічий одяг Ольга таки наздоганяє його. Керуючись найщирішими почуттями закохана дівчина робить відчайдушний крок – аби не завдати шкоди милому, не підставити його, головна героїня обрізає косу, символ дівочості та краси, найцінніший дівочий скарб. Соломія хвилюється за Остапа, вона хоче знайти його, вона прагне бути поряд з людиною, заради якої пішла на цей сміливий та небезпечний вчинок.

Прийшовши до тями, Остап непокоїться за дівчину, переживає де вона і що з нею. Він докладає неймовірних зусиль аби вижити заради своєї любові. Мабуть саме через це надміру

сильне почуття закохані таки зустрінуться. Тепер вони разом і вже ніщо не здатне їх налякати. Доля звела їх разом, но через якийсь час знову розлучила.

Йдучи на зустріч своєму коханню, Соломія пливе на порятунок Остапа. Однак спроба вийшла невдалою, і дівчина гине в крижаній воді.

Пройде багато часу, а Остап не перестане чути голос коханої. Їх поєднує сильне почуття, яке не може покинути одного з закоханих, навіть після смерті іншого.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Краса стосунків Остапа та Соломії (повість М. Коцюбинського “Дорогою ціною”)”