Твір на тему: “Слово – бумеранг”

Дуже вдалим є порівняння засобу мови з бумерангом. Звичайно воно образне, проти є дуже точним. Вживаючи в своїй повсякденній мові сотні слів, варто не забувати, що слово, як і зброя, може смертельно скалічити людину або тяжко її поранити. Душевні рани гоються набагато довше, ніж рани фізичні. В цьому разі слово можна порівняти з мечем, лезо якого наносить глибокі рани.

Енергія сказаних слів завжди повертається до людина, яка їх вимовляла. Крім цього, вона не просто повертається, вона множить сказаний позитив чи негатив. Але повернуться вони

добром чи злом – це залежить від самих нас. В народі говорять, що як гукнеш, то так тобі і відгукнеться. Це істинна правда.

Для прикладу, можна розглянути просту буденну сварку в громадському транспорті. Один агресивний та розлючений пасажир може сильно зіпсувати настрій і водієві, і всім пасажирам маршрутного таксі чи тролейбуса. Як наслідок – неприємний осадок на цілий день для всіх.

Слово є могутньою зброєю, яка має здатність впливати і на свого власника, і на того, на кого вона націлена. Тому бережіться гострого слівця, а головне вміло поводьтеся зі словами, які вимовляєте самі. Скеровуйте свої слова на добро, добре

обдумуйте та відповідайте за них.

Отже, кожен з нас має виховувати в собі культуру спілкування, дбаючи про те, щоб висловлена думка була коректною та необразливою. Адже енергія слів, які вилітають з наших уст, сторицею повернеться до свого власника, засіває зерна добра чи, не дай Бог, зла в цьому світі.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Моя майбутня професія вчитель на англійській мові.
Твір на тему: “Слово – бумеранг”