Твір на тему: “Чи може образ Сехисмундо бути вічним?”

В літературі інколи можна зустріти вічні образи. Що таке вічний образ, якщо говорити про нього в загальному? Думається, що під вічним образом можна розуміти такий образ, який схильний час від часу повторюватися і зустрічатися у різних людей. Його можна назвати чимось реалістичним, популярним. У той же час для правильного аналізу цього, слід добре проаналізувати сам образ, зрозуміти його сутність, природу та основні складові.

Зокрема, цікаво розглянути питання про те, чи є вічним образом образ людини по імені Сехисмундно з філософської драми

“Життя – це сон” авторства Педро Кальдерона. Але перш ніж приступити до аналізу, необхідно зрозуміти, що цей образ може розглядатися виключно як метафоричний образ. Тобто, необхідно проводити аналогії, а не судити за сухими фактами.

Сехисмундо – це принц, який волею випадку заточений в темницю. Так сталося тому, що його батькові передбачили, що молода людина може усунути батька від влади і стати проблемою. Саме для запобігання цього батько заточив свого сина. Природно, ніякого нормального розвитку для Сехисмундо там бути не могло, він виріс і залишався в ув’язненні, а тому не міг нормально жити і розвиватися.

Втім, одного разу батько вирішив звільнити свого сина. Але це не пішло нікому на користь. Або в силу своєї природної складової, або з незвички жити в суспільство молодий чоловік вів себе дуже погано, конфліктно, а тому став насправді небезпечним і був заточений знов. Зрештою, все закінчилося добре, а Сехисмундо зміг стати гарним правителем.

Я думаю, що образ Сехисмундо цілком можна називати образом вічним. Я вважаю так тому, що і в інших творах зустрічаються аналогічні образи. Ця людина пройшла через величезну кількість проблем, перешкод. Вона допускала помилки, але змогла долати і засвоювати урок, який дало йому життя. Саме це дозволило йому стати кращою людиною, ніж він був коли-небудь раніше. Це виглядає абсолютно логічним з багатьох точок зору. Дійсно, людина, яка мав у своєму житті проблеми, але зуміла їх успішно подолати, здатна домагатися якогось результату в своєму житті. Вона відчуває, що у неї є обмеження, вона розуміє, що найкращого результату можна домогтися лише тоді, коли ти думаєш і поводиш себе стримано, поважаєш і береш до уваги чужі права та інтереси. І таким був не тільки Сехисмундо, але і багато інших героїв, це тільки підтверджує вічність цього образу.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Що таке право і навіщо воно в суспільстві.
Твір на тему: “Чи може образ Сехисмундо бути вічним?”