Природа в моєму житті

У моєму житті природа відіграє важливу роль, як і в житті кожної людини на землі. Природа – це великий і цікавий світ, який оточує нас. В ньому ні на секунду не завмирає життя. Воно весь час рухається вперед.

Більшість свого життя ми знаходимось у залізобетонному світі міста. Нас оточує безліч різних предметів. Вони створені руками людини. Це будинки, дороги, одяг, автомобілі, меблі. Але є багато предметів, які виникли самі по собі, без людської допомоги: земля і вода, сонце і небо, дерева та звірі. Ось це і є природа. Людина також являється частиною

природи. Проте це ще не значить, що ми маємо право робити в ній все, що заманеться. Потрібно уважно до неї ставитися: допомагати птахам і звірям, піклуватися про рослини, берегти воду, землю і повітря. Багато людей вважають за краще вільний час проводити на природі. Туризм і розвиток великих міст здатні зруйнувати середовище проживання тварин і рослин. Природні ресурси є слабо відновлюваними і можуть дуже швидко виснажитися. Тому потрібно економити сировинні матеріали. Забруднення навколишнього середовища завдає шкоди існуванню всіх живих істот, людей в тому ж числі. Дим від лісових пожеж, викиди промислових
підприємств, транспорт – все це завдає природі непоправної шкоди.

Природа в моєму житті відіграє як матеріальну, так і духовну роль. Завдяки їй ми сьогодні маємо одяг, їжу, житло. І, здавалося б, що за це людина зобов’язана бути їй вдячною, але не всі так вважають.
Незайманих місць на нашій планеті з кожним роком залишається все менше і ми ще не зовсім розуміємо те, що починаємо звикати до відсутності живої природи навколо. Але якщо нам ще є на що подивитись і що згадати, то наші діти стануть приймати такий залізобетонний світ за норму. Потрібно частіше милуватись природною красою Землі, поки ми маємо таку унікальну можливість.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Природа в моєму житті