Якими люди і тварини повинні бути в цивілізованому суспільстві?

Здавна людина і тварина живуть поруч. Людина як суспільна істота, яка має свідомість, володіє членоподільною мовою, виробляє і використовує знаряддя праці, приручила перших тварин для домашнього господарства. З тих пір існує дружба між твариною і людиною. Але тварини існують не лише для господарства.

Тварина Задовольняє і емоційні запити людини. Як говорить народна мудрість, “собака – друг людини”, бо він не лише стереже будинок, а й розуміє господаря, виявляє своє ставлення до нього. Кіт, наприклад, заспокоює нервову систему людини.

Тварини -.вірні своїм господарям істоти. І ця вірність зачаровує. Тварини, хоч і залежні від господаря, але ніколи не зраджують їх. Люди, на жаль, в цьому плані інші. Нерідко можна зустріти людей, які, натішившись якоюсь тваринкою, позбавляються її. Це – жорстокі люди. Але більшість людей любить тварин, піклуються про них, діляться з ними найкращим. Люди ці несуть відповідальність за своїх вихованців.

Щодо звіроферм, птахофабрик, боєнь, то хочу сказати, що і люди живуть не на лоні природі, і ту ж саму квартиру можна назвати, а часом і називають, кліткою. В деяких країнах виступають проти одягу із хутра тварин, багато людей не їсть м’яса. Мені здається, це справа кожного. І кожен сам повинен задуматись над вирішенням цієї проблеми для себе.


Казка мужний барри.
Якими люди і тварини повинні бути в цивілізованому суспільстві?