Відповіді до теми: Легенда про заснування Кисва – правда чи вимисел?

1. Яке місце посідають міфи та легенди у культурі слов’ян? (Легенда про засну­вання Києва дуже цінна, бо на сьогодні не збереглося жодних інших свід­чень про цю подію. Іноді легенди – це єдине джерело інформації про наше минуле.)

2. Зміст легенди про заснування Києва. (Три брати: Кий, Щек, Хорив та сестра їхня Либідь заснували місто на кручах Дніпра. Назвали його на честь найстар­шого брата – Кия, якого вважали князем племені полян. Легенду про засну­вання Києва вміщено у “Повість минулих літ” Нестора-літописця.)

3. Моє ставлення

до літописної легенди. (Я вважаю, що легенда правдива. Вона підтверджує давність слов’янських племен, розповідає про мужність, силу духу, відважність та честь наших пращурів.)

4. Значення легенд із літопису “Повість минулих літ” (Літописні легенди роз­кривають нам правду про дуже давні події. Іноді їхній зміст суперечливий, але навіть у такому разі ці пам’ятки літератури будуть варті нашої уваги хоча б з огляду на їх художню цінність. Наявність легенд затверджує інтелектуальні по­шуки давніх слов’ян. “Повість минулих літ” – один із найдавніших літописів Європи, що спонукає нас пишатися нашим корінням.)1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Аналіз вірша гімн красі тема ідея.
Відповіді до теми: Легенда про заснування Кисва – правда чи вимисел?