Твір на тему: “Роздуми про мистецтво”

Мистецтво відображає дійсність життя людини протягом багатьох епох розвитку людського суспільства. Моральний вигляд, почуття, думки людей, їхній світогляд формуються в систему духовних цінностей, які служать для естетичного формування особистості.

Можна сказати, що історичні події, класова боротьба, а також культурні цінності різних народів, умови життя людини в різні епохи служать матеріалом, джерелом виникнення мистецтва.

У школі ми вивчаємо багатьох письменників. У художніх творах розкривається справжня сутність того, що відбувається,

проглядається духовний рівень суспільства, соціальні умови, культурні цінності народу. У реальному викладі та художньому оформленні полягає основна мета мистецтва, яке створене самим народом і покликане відображати всі сторони його життя. Використовуючи художні прийоми, створюючи вражаючі образи типових для представленої епохи персонажів, мистецтво впливає на свідомість людей.

Брехня, ненависть, зрада, насильство викликають огиду, формують негативне ставлення суспільства до таких проявів, закликаючи до боротьби з ними. Я думаю, оголюючи зло, мистецтво розкриває його приреченість перед ідеалами

прекрасного. Найкращі людські помисли і вчинки народжують віру людей у??те, що зло завжди буде покаране, а правда завжди переможе. Роль мистецтва, як носія культурних цінностей, незаперечна.

Кожна епоха має свій характер, залишає свою культурну спадщину, яка неодмінно відбивається у творах мистецтва. Мистецтво збагачує внутрішній світ будь-якої людини всебічними знаннями: мистецькими витворами, багатим історичним матеріалом, спадщиною культури численних народів, що населяють нашу планету. Природа мистецтва заснована на реалізмі не тільки подій, що відбуваються, але і безлічі обставин життя людини, її характеру і вчинків у різних оточуючих її умовах.

На мою думку, інтерес людини до творів мистецтва не вщухне ніколи. Мистецтво вносить в життя кожної людини гармонію, красу, є джерелом естетичного виховання особистості. З моєї точки зору, мистецтво надихає людину на самі добрі вчинки і справи, і тому треба любити його, знати і вивчати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Роздуми про мистецтво”