Твір на тему “Подаруй людинi усмiшку”

Нас, коли нам сумно, завжди підтримають добрим словом та усмішкою. Відомо, що усмішка-джерело щастя і довгого життя. Своїм добрим поглядом ми можемо вртувати безліч людей, та навіть усміхнувшись їм, ми вже їх підтримаємо. Погляди бувають різні, проте не всіх з них “лікують” людину. Лише деяким вдається ця “терапія”.То ж давайте лікувати людей всімаючись їм, і тоді світ навколо нас стане веселішим та цікавішим.

На мою думку кожна людина гідна усмішки. Адже вона робить життя радісним, посилює в людях віру, любов і просто покращує настрій.

Перебуваючи у суспільстві, можна спостерігати різні види посмішок. Наприклад, посмішки бувають щирі і відкриті, теплі і привітні. Усі перераховані види посмішок залежать від того, на що орієнтована посмішка. Якщо посмішка дарує нам радість і тепло, то можна сказати, що людина, яка дарує її на, зичить оточуючим добра. Можна із впевненістю сказати, шо посмішка людини – те, що сонячне світло для квітів. Але уявіть собі, що зникли з життя людей усі посмішки, уявіть, що зникли тоді в природі усі квіти… на що перетвориться життя???
Отож, подаруйте людині посмішку, адже вонп нічого не коштує, але дорого цінується!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему “Подаруй людинi усмiшку”