Твір на тему: “Не вижити, і зберегти живою душу, підтримувати в собі здатність відгукуватися на біду”

Всі люди у всі часи може і не розуміли раціонально, але вже точно відчували, що головним завданням на Землі для кожного є виживання. Насправді, навіть в сучасному світі вижити далеко не так просто, як хотілося б. Звичайно, сучасність більш придатна для виживання, ніж інші часи в історії, сьогодні існує безліч технічних засобів, які можуть врятувати людину навіть у найнесприятливіших для виживання ситуаціях. Крім того, людство стало в цілому більш гуманним. Ми може бачити, як цінуються діти в сучасному світі, як багато бажають дати своїм дітям

батьки. Все це, звичайно, сприяє виживанню.

У той же час навряд чи можна сперечатися з тим, що існують і інші серйозні проблеми, які перешкоджають людському виживанню. Наприклад, сучасна людина в більшій мірі схильна до різних видів захворювань. Людина стала більш тендітною, більш уразливою як на чисто фізичному рівні, так і з точки зору емоційної стабільності. Звичайно, далеко не обов’язково все це призводить до смерті, але актуальність звичайного виживання все ще залишається на досить високому рівні. Варто зауважити, що сучасна людина стала відноситися до життя трохи по-іншому, цінності духовного відійшли для

неї на другий план, а ось матеріальна цінність, можливість об’ємного споживання стала дуже важливою. Думається, що це суттєва проблема.

Чи можна применшити важливість духовної складової людини? У чому вона проявляється? Сучасна людина стала практично повністю бездуховною, здається, що у неї геть зникла внутрішня потреба допомагати людям. Можна помітити, що, коли хтось просить у когось допомоги, найчастіше це прохання так і залишається без відповіді. Багато людей вважають, що у них і самих багато проблем, іншим просто не хочеться витрачати свій час на чиїсь інші, крім власних, справи. Саме тому в сучасному світі виник такий великий дефіцит на тих, хто готовий не просто спокійно проживати своє життя, але й приділяти увагу іншим, комусь, хто теж потребує сприяння або допомоги. І від цього стає дуже сумно.

Нехай навіть і виживання в сучасному світі стало набагато простішим, люди чомусь не перестали приділяти свою найбільшу увагу своїм справам і турботам, повністю ігноруючи тих, кому потрібна допомога. Все це дозволяє сказати, що більшість сучасних людей виживають чисто фізично, а от їхня душа перестає по-справжньому існувати. Хочеться вірити, що хоча б коли-небудь світ трохи зміниться і ми зможемо побачити людей з душею – тих, хто не боїться відгукнутися на чужий заклик про допомогу.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Не вижити, і зберегти живою душу, підтримувати в собі здатність відгукуватися на біду”