Роздуми про рідну школу

«Учитель – майстер життя».- кажуть у народі. Основне його завдання – навчити дітей жити, бути людьми на землі. Я люблю своїх учителів за чуйне й добре ставлення до нас, за справедливість, за цікаве пояснення нового матеріалу, за особисті якості – тактовність, терпіння, акуратність.

У нашій школі панує атмосфера співтворчості між учнями та вчителями, які дуже серйозно ставляться до своїх предметів, але, разом з тим, можуть нас розважити добрим жартом, заохотити до роботи лагідною усмішкою. Ми відчуваємо до себе довіру вчителів, і це

стало основним принципом взаємин між ними та нами, учнями.

Із гордістю можу сказати, що наші вчителі дають якісні знання, бо кожного року майже всі випускники вступають до вищих навчальних закладів. А на районних предметних олімпіадах наші учні посідають перші місця. Не забувають учителі і про наше духовне виховання.

Спливатимуть роки, ми закінчимо школу, але назавжди в нашій пам’яті залишаться добрі, справедливі вчителі, які люблять нас. Вони вкладають в нас тепло своєї душі, тому я впевнено можу сказати, що в майбутньому ми виправдаємо їхні сподівання.


Твір на тему суспільство.
Роздуми про рідну школу