Самобутність драматургії І. Кочерги

І. І. Кочерга – один із талановитих драматургів першої половини XX століття. (І. Кочерга – драматург-мислитель. У його творчому доробку драматичні поеми, філософські й історичні драми, комедії і водевілі, що ввійшли до золотого фонду української драматургії.)
ІІ. Творча спадщина драматурга.
1. Тематика творів І. Кочерги. (У своїх драматичних творах письменник порушує такі теми: влада долі над людиною, невідповідність життя і мрій, пошук щастя, любов до людей, до батьківщини. Більшість драм І. Кочерги – це твори на історичну тему.)
2.

Історія українського народу в творчості І. Кочерги. (Знання драматургом історії України, вивчення архівних документів допомогли І. Кочерзі написати твори на історичну тему. “Фея гіркого мигдалю”, “Алмазне жорно”, “Свіч-чине весілля”, “Майстри часу”, “Ярослав Мудрий” – це твори драматурга на історичну тему.)
3. Драматична поема – улюблений жанр І. Кочерги. (І. Кочерга – майстер драматичної поеми. Його драматичні твори написані віршами і є зразком високої майстерності автора. Драматург умів опоетизовувати матеріал, подавати його так, щоб він звучав по-сучасному.)
ІІІ. Значення
драматичної спадщини митця. (Твори І. Кочерги підносять моральні цінності нашого народу: любов до батьківщини і ненависть до ворогів, працьовитість, доброзичливість, уславлюють наших пращурів. Тому його твори – це патріотичні п’єси, на яких виховувалось не одне покоління нашого народу.)


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Самобутність драматургії І. Кочерги