Чарівні мрії Попелюшки (за казкою Ш. Перро “Попелюшка”)

Ви знаєте хоч одну дівчинку, яка б не мріяла стати Попелюшкою? Мабуть, такої не знайдеться у цілому світі. Чим же так захоплює душу й розум головна ге­роїня казки Шарля Перро “Попелюшка”?

Попелюшка – добра, мила дівчинка, яка з раннього дитинства була позбавле­на материнської ласки. Натомість її постійно кривдили то мачуха, то сестри. Вона терпляче зносила всі глузування. Як не дивно, тяжка робота давала їй задоволення. Дівчинка мила посуд, прала білизну, виконувала будь-які забаганки сестер.

Усі випробування долі Попелюшка зносила

терпляче, не нарікала не неї. Єдиним місцем спокою був світ її мрій. У ньому можна було за мить перетворитися на красуню, потрапити до королівського палацу, потанцювати з принцом. Та ще, мабуть, багато романтичних мрій роїлося в її голівці.

Терплячість, доброзичливість, невибагливість Попелюшки були щедро винагорождені долею. Всі її романтичні мрії здійснилися. Звичайна дівчинка пере­творилася на принцесу, якою захоплюються всі, навіть мачуха й сестри. Її душа не стала черствою від знущань, і своєю душевною красою вона приваблювала оточуючих. Найвищою нагородою для Попелюшки стало одруження з принцом, який був вражений красою і добротою звичайної дівчинки.

Отже, мрійте, вмійте вибачати, не нарікайте на долю, творіть добро, і казка перед вами відчинить двері, подарує щастя і душевний спокій. Не забувайте да­рувати щедрість своєї душі близьким, рідним і просто знайомим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Чарівні мрії Попелюшки (за казкою Ш. Перро “Попелюшка”)