А що було далі? (продовження казки братів Грімм “Пані Метелиця”)

Остання сторінка казки перегорнута, але як не хочеться розлучатися з гарною дівчиною з казки братів Грімм “Пані Метелиця”. Так цікаво хоч би одним оком зазирнути в її майбутнє. А чому б і ні? Це ж казка, тому все можливо!

Дивіться, дивіться… Он іде уже не дівчина, а молода красива жінка. Поруч з нею – молодий гарний чоловік, який тримає за руку маленьку біляву дівчинку. Вона дивиться на нього ясними блакитними оченятами і щось розповідає. Куди ж вони йдуть? Подивимось, подивимось… Зрозуміло, молода родина вирішила провідати пані

Метелицю.

Чарівниця завжди з нетерпінням чекала на них, бо полюбила дівчину як власну доньку. З часу їхньої першої зустрічі багато води спливло, але пані Метелиця не розчарувалася в тому, що свого часу допомогла бідній сирітці, бо знайшла в ній рідну душу, яка завжди розважить і порадує стареньку. Але чарівниця ні­коли не забувала і про рідну доньку вдови. Вона завжди розпитувала, як та живе. Дуже раділа пані Метелиця з того, що її наука не минула для дівчини марно. Раніше ледача, груба, непривітна дівчина поступово змінювалася на краще. Вона виявилася доброю господинею – шила, пряла, готувала смачну їжу. Для зведеної

сестри вона стала найкращою подругою, полюбила її доньку як власну дитину. А для пані Метелиці завжди передавала гостинця. Такі зміни не залишили байдужою і вдову. Вона була щиро вдячна чарівниці за таку науку, а до пасербиці ставилася з любов’ю як до власної доньки. Жінка сподівалася на те, що її дочка знайде собі доброго чоловіка і всі вони будуть жити довго і щасливо.

Ось так! Добро знову здолало лінь, зневагу, грубість і посіяло зерня любові, взаємоповаги, щирості. Вірте в казку і добро завжди буде з вами.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

А що було далі? (продовження казки братів Грімм “Пані Метелиця”)