Як я провів вихідні

Мені дуже подобаються вихідні, адже вони – час для відпочинку. Протягом робочого тижня і дорослі, і діти працюють, тому субота й неділя приносять багато задоволення. У ці дні вранці можна довше поспати, без поспіху поснідати, а потім увесь день присвятити приємним справам. Хтось зустрічається з друзями, хтось іде до кіно чи розважального комплексу, хтось із задоволенням читає улюблену книжку, а я люблю гуляти.

Минулі вихідні виявилися для мене ще й святковими: у суботу мої бабуся й дідусь відзначали сорокову річницю свого шлюбу. Вони живуть

в іншому місті, тому вихідні для мене почалися навіть у п’ятницю, коли ми з батьками вирушили в дорогу. У суботу вранці ми з татом купили квіти для “молодят”, а пізніше разом із мамою та гістьми вирушили до кафе. Бабуся вдягла біле, а на її голові була справжня фата. Дідусь у гарному костюмі з краваткою виглядав як справжній наречений. Свято було просто чудовим, їм кричали “Гірко!” та щиро вітали.

А в неділю ми поїхали додому. Було трішечки сумно, бо свято скінчилось і завтра почнеться новий робочий тиждень, та я напевне знаю, що наступні вихідні будуть не гіршими!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Як я провів вихідні