Як виглядаєкущ калини на весні і восени

Найчастіше калина росте у лузі, поблизу водойм. Навесні високий і округлий кущ калини зацвітає білими мережаними кетягами. Вона приваблює до себе неповторною красою і п’янким ароматом. Під калиновим кущем дуже затишно, під густою кроною з широкого і великого листя можна сховатися від дощу, або спеки. Після цвітіння з’являються ягідки мов зелене намисто, а згодом вони починають червоніти. Прекрасна калина восени. Вона стоїть у червоному вбранні неповторна і чарівна. ЇЇ ягоди горять вогнем.

Навесні округлий кущ калини щільно вкривається

зеленим листям. Згодом з’являється суцвіття – маленькі букетики. Розцвітають вони поступово, спочатку утворивши віночок з дрібних п’ятипелюсткових квіточок, а серединка залишається не розцвіченою. За кілька днів квіти заповнять усе коло, утворивши запашний букет. Ними і заквітчаний калиновий кущ. Під час цвітіння калинонька надзвичайно гарна, мов наречена у весільній пишній сукні.
Після цвітіння з’являються на кущі маленькі зелені ягідки, що за літо наллються соком і почервоніють.
Восени калина змінює вбрання з зеленого на зоолотаво – жовте. Її червоні ягоди горять вогнем.

Калина гарна в усі пори

року. Навесні на ній скрізь смарагдове листя, видніються, як біле мереживо, квіти. Коли подивитися, то вона ніби наречена. Згодом на місці квітів можна побачити важкі кетяги. А осінь прикрашає калину жовтими і червоними барвами. Яскраво-червоні кетяги ховаються в багряно-золоте листя.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Злочин і кара дуже стисло.
Як виглядаєкущ калини на весні і восени