Мій вихідний день

Після напруженого навчального тижня вирушаю з батьками у наймальовничіший куточок Харківської області – Коробові Хутори. Вони знаходяться на березі Сіверського Дінця, в кількох кілометрах від міста Готвальда.

Ці місця здавна були відомі своєю красою. Ріка тут широка, її береги вкриті багатою рослинністю. Навкруги ліс. Він розкинувся на багато кілометрів вздовж Сіверського Дінця: зліва – шпильковий, з правого боку – листяний.

Повітря сповнене ароматом дерев, трав та квітів. У цій місцевості знаходяться овіяні легендами дві

гори – Козача та Пташина. Говорять, що колись тут стояли вартові козацького війська, оберігаючи мир і спокій населення.

Найкращою оздобою цього мальовничого куточка Харківщини є озера. Тут їх налічується біля трьохсот. Найбільш улюбленим серед відпочиваючих є Біле. Його площа 45 гектарів, а глибина – до семи метрів.

Добре, що наш край багатий на такі чудові місця. Після відпочинку наступний навчальний тиждень не здаватиметься мені занадто важким.

Варіант 2.

У кінці тижня наша родина вирушає на городньо-садову ділянку. Мальовнича місцевість із гаєм та великим ставком кличе не тільки до праці на землі,

а й до відпочинку на лоні природи.

Біля невеликого будиночка, який батько спорудив власними руками, ми розбили клумбу для квітів та заклали яблуневий сад. Деревця ще маленькі, не плодоносять, але навесні радують білим квітом. Щоб виростити справжній сад, треба докласти багато зусиль: вчасно побілити стовбури, підрізати гілля, рясно полити живлющою водою.

Тому доводиться допомагати батькам. До речі, підростає й моя улюблена яблунька, що ледве не замерзла лютою зимою. Завдяки нашій спільній турботі деревце ожило навесні, викинувши смарагдове листячко назустріч сонячному промінню.

Наша ділянка видається найбагатшою на рослинність і водночас найбільш доглянутою з усіх городів, що розкинулися поряд. Особливо приваблюють соковиті червоні полуниці. Які вони смачні! Адже доглянуті вони разом із сестрою, якій я обов’язково даю покуштувати зірвані ягідки першій. Що може бути приємнішим після навчання, ніж відпочити й попрацювати на дачі?1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Барви українського слова.
Мій вихідний день