Видатна людина

Є люди, на яких інші завжди звертають увагу. Якісь із цих людей мають дуже гарну зовнішність, якість привертають увагу своєю поведінкою – чесною чи ганебною, але видатними людьми ми звикли називати тих, чиє життя, вчинки присвячені служінню іншим, які багато роблять на користь інших, нічого не вимагаючи за це. Видатними люди називають архітекторів, будівників, інженерів, науковців, поетів та письменників, співаків, які відзначилися чимось, корисним для людства.

Ці люди живуть не десь, а поруч з нами. Сьогодні на багатьох будинках можна побачити

дошки з написами щось на зразок: “Тут з такого-то до такого-то року жив і працював…” Важливість і цінність тих, чиї прізвища йдуть далі, люди вже оцінили, а скільки справді видатних людей зараз живе серед нас, працює на благо інших! Це люди, яких дуже поважають за життя, яким віддають шану й тривалі роки після смерті.

Однією такою видатною людиною, я переконаний, є мій сусід. Це ровесник мого дідуся, звати його Петро Миколайович. Дідусь каже, що замолоду він був дуже гарним, але зараз на його обличчі – сліди опіків. Петро Миколайович був одним із тих, хто допомагав ліквідовувати наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Він ніколи не розповідає про це, але всі знають і поважають його за подвиг звичайної людини. Я вважаю його видатним.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Видатна людина