Твір-роздум: “Щоб після мене люди жили краще”

Кожна людина може прожити своє життя так, щоб після неї люди жили краще. Більш того, поліпшити життя своїм послідовникам на цій землі – це потреба кожної людини, для деяких це навіть є основною складовою сенсу життя. Напевно багато людей різного віку задаються питаннями: “Що я можу зробити, щоб після мене люди жили краще?”, “Як спростити життя наступним поколінням або зробити його цікавішим?”.

Найпростіший і найдоступніший для кожного спосіб зробити чиєсь життя кращим – це продовжити свій рід і добре виховати своїх дітей.

Ні для кого не секрет, що саме батьки мають найбільший вплив на своїх дітей. Виховуючи чесну, справедливу і високоморальну людину, батьки добиваються відразу двох цілей – по-перше, вони роблять подальше життя цієї людини кращим, оскільки у неї будуть тверді принципи і позиції, які зможуть дозволити їй досягти успіху. А по-друге, вони автоматично покращують життя всіх тих, хто буде надалі контактувати і спілкуватися з їх дитиною – адже з добре вихованою людиною спілкуватися завжди приємніше і комфортніше. Виростити і виховати дитину – справа непроста і дуже відповідальна, але все ж таки доступна для кожного.
Отже, я визначаю для себе в якості мінімального завдання для поліпшення життя всіх наступних поколінь продовження роду і виховання власних дітей, як розумних та відповідальних членів суспільства.

Технічний та науковий прогрес також дуже важливий у житті людини, але за цим прогресом також стоять конкретні вчені, головна мета яких полягає в поліпшенні життя наступних поколінь. На жаль, успіхів у науці можуть домогтися далеко не всі, але прагнути до цього може кожний. Я також прагну стати професіоналом та професійно робити все для того, щоб завдяки моїй діяльності життя людей і наступних поколінь тільки поліпшувалось.

Окремо варто згадати людей, які займаються творчою діяльністю. Хіба не є покращенням життя людей створення різних творів мистецтва? На прикладі літератури можна побачити, наскільки важлива творча діяльність для наступних поколінь. Люди дуже часто розповідають про те, як добре на їх житті відзначилось прочитання того чи іншого твору. Природно що, далеко не всім дана можливість стати великим письменником, але люди, які мають до цього схильність, просто зобов’язані творити, щоб залишити наступним поколінням можливість читати і таким чином робити своє життя кращим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір-роздум: “Щоб після мене люди жили краще”