Твір на тему: “Як би я змінив кінцівку твору, щоб головний герой Грегор Замза став щасливим?”

Якщо дивитися на твір Франца Кафки “Перевтілення” прямо і при цьому не намагатися відшукати якісь метафори, можна прийти до висновку, що положення його головного героя Грегора Замзи стало просто катастрофічним. Звичайно, в реальному житті люди не можуть перетворитися на комах, і наука таких випадків не фіксувала, тим не менш, одна думка про те, що хтось може таке перетворитися, призводить до жаху. Звичайними людьми комахи сприймаються хто щось абсолютно чуже, незрозуміле і в деяких випадках навіть неприємне.

Тим не менш, факт залишається

фактом, а головний герой цього твору перетворився саме в комаху. І багато чого в його житті повністю змінилося після цього. Він більше не міг ходити на службу, але у той же час він відчував свою відповідальність перед близькими за те, щоб забезпечувати їх усім необхідним. Більш того, він був заточений у власній кімнаті. Згодом родичі видалили всі предмети і меблі з його кімнати, там йому стало ще більш самотньо. Але найголовніше, про що варто зазначити, це те, що колись близькі люди з часом його просто зненавиділи. Так, життя з великою комахою не могло бути приємним, тим не менш, Грегор повинен був залишитися улюбленою
істотою для них. Тим не менш, того не сталося. Зрештою, найкраще, що Грегор міг зробити для своїх близьких, це померти. Саме це він і зробив, чим невимовно всіх їх порадував.

Дивлячись на цю трагічну історію Грегора, хочеться внести на всю історію якісь зміни, щоб зробити його долю менш неприємною. Саме цим і обумовлено моє бажання уявити, які зміни б я вніс у кінцівку твору. Думається, що будь-які зміни не мають сенсу, якщо відношення близьких до Грегора залишиться таким же поганим. Саме тому я б хотів змінити те, як вони до нього ставилися. Насамперед, вони повинні були прийняти його таким, яким він є. Люди можуть це зробити, навіть якщо їх близький перетворився на комаху. По-друге, слід дати йому можливість пересуватися так, як він хоче. Він відчував себе дуже ніяково в ув’язненні, постійно вибігав, чим приводив у жах мешканців і сусідів. Втім, якби всього цього досягти не вдалося, то і найкращим виходом з такої ситуації є смерть, яка і так сталася з Грегором.

На закінчення хотілося б сказати, що в житті є ситуації, коли найкращим вирішенням проблеми, при неможливості досягнення деяких обставин, є не що інше, як смерть. Думається, що у Грегора Замзи було щось подібне. Цей чоловік, який став комахою, вже ніколи б не став колишнім, тому авторське закінчення нехай і сумне, але краще для всіх.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Як би я змінив кінцівку твору, щоб головний герой Грегор Замза став щасливим?”