Твір на тему: “Як взяти інтерв’ю у Жені з твору Євгена Гуцала “Олень Август?”

Навряд ким-небудь колись були написані оповідання або інші прозові твори, в яких би повністю були відсутні головні герої-люди. Людина – це найцікавіше практично в кожному літературному творі. Письменники дуже люблять описувати людей, їх поведінку, погляди на життя і на речі. Я думаю, що часто у читачів виникає бажання поспілкуватися з ким-небудь з героїв їхніх улюблених книжок. Безумовно, таке бажання виникло і у мене теж – воно виникло стосовно головного герою оповідання Євгена Гуцала Жені.

Головним героєм розповіді Євгена Гуцала

є маленький хлопчик на ім’я Женя. В оповіданні описаний цікавий випадок з життя Жені – те, як він став свідком кінозйомок і навіть встиг поспілкуватися з кінорежисером. Але головне в цьому оповіданні зовсім не це, а погляд дитини на життя і на речі. Він дуже зацікавився кіно і захотів теж одного разу взяти участь у зйомках, режисер навіть жартівливо запропонував це хлопчикові, але пізніше, звичайно, вони назавжди розлучилися. Проте, уява Жені допомагала йому представляти практично будь-який фільм, вигадати його сюжет, головних героїв і ті складні обставини, в яких вони знаходилися. Практично кожна дитина наділена хорошою
уявою, але Женя в цьому плані був особливим, адже його уява була справді яскравою і вражаючою.

Саме уяву цієї молодої людини слід було б використовувати під час інтерв’ю. Оскільки його найсильніше цікавило кіно, я б поставив йому кілька запитань про нього. Зокрема, я б попросив Женю більш детально розповісти про те кіно, в якому він хотів би знятися – який був би сюжет того фільму, де саме він знімався б, які б там були герої. Напевно було б цікаво поговорити з Женею і про інші види мистецтва – про музику, про образотворче мистецтво, про театр. Напевно цього хлопчика зацікавив би театр, оскільки поставити свій театральний спектакль можна набагато швидше і менш дорого з фінансової точки зору. Я б запитав у Жені, чи хотів би він поставити свій спектакль. Якби він відповів, що так, я б запитав, яка була б тема цього спектаклю, який літературний твір його найбільше вразив.

Мені було б дуже цікаво поспілкуватися з Женею, особливо взяти у нього інтерв’ю. Цей малий хлопчик мав просто дивовижним уявою, неможливо навіть уявити собі, що б він розповів і як відповів би на мої запитання. Завжди цікаво спілкуватися з такими людьми, однією з найбільш цікавих форм такого спілкування є інтерв’ю.


Твір до кого приходить успіх у житті.
Твір на тему: “Як взяти інтерв’ю у Жені з твору Євгена Гуцала “Олень Август?”