Твір на тему: “Сміх – силі брат. За казкою “Крихітка Цахес”

Уміння посміятися над собою, власними недоліками і проблемами завжди було прекрасною людською якістю, і у того є безліч прикладів і доказів. Література, звичайно, теж повниться характерними прикладами цього. Зокрема, їх можна відшукати в надзвичайно складному, але, тим не менше, і цікавому творі авторства Гофмана під назвою “Крихітка Цахес”. В даному випадку ідея і корисність сміху підтверджує думку про те, що сміх доводиться братом силі.

Крихітка Цахес по своїй суті був тим, хто міг повноцінно і повністю вижити лише в тому разі, якби

вмів сміятися над собою. Насправді він був позбавлений будь-якої сили або здібностей, поступався всім людям, які його оточують в будь-яких аспектах. І нехай волею щасливого випадку він отримав здатність чинити на людей неправильне, просто-таки протилежне враження, але одного цього було мало, щоб добитися в житті реального успіху, адже все рано чи пізно змінюється.

У певний момент навколишні Цахеса люди зрозуміли, ким він є насправді і як сильно вони помилялися, поки вважали його красивим, розумним і гідним самого кращого. Невміння сміятися над собою, перетворювати серйозні життєві неприємності у звичайні жарти погано скінчилося

для Цахеса. Він був надто грубий і нерозумний, щоб намагатися зробити хоч щось корисне нехай і лише для одного себе. Зрештою, уникнути краху йому так і не вдалося. У якийсь момент його життя люди прекрасно усвідомили і побачили, що крихітка Цахес насправді безглуздий і ні на що не здатний урод, який їх весь час обманював. Після цього вони його і знищили.

Основна цінність сміху, яка і робить його братом сили, полягає в тому, що сміх дає людині невразливість. Якщо ти вмієш визнати свої помилки і посміятися над ними, ти відбираєш цю зброю з рук ворога. Він вже не зможе критикувати тебе, якщо ти зробиш це сам. Більше того, він буде змушений узяти з тебе приклад і посміятися з себе, адже ніхто в житті не є ідеальним, у всіх нас є якісь слабкості і кожен повинен вміти їх визнавати в повній мірі.

Крім того, сміх у всіх випадках може зробити людину набагато сильнішою, ніж вона є насправді. Вміння невимушено спілкуватися в компанії з кимось, сміятися над чимось неодмінно зробить людину сильнішою, адже під час сміху вона випромінює позитивні емоції, стає успішнішою і навіть здоровішою. А ось що відбувається з людиною, який цього не вміє, ми чудово побачили на сумному прикладі Цахеса.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір на тему роману собор.
Твір на тему: “Сміх – силі брат. За казкою “Крихітка Цахес”