Твір на тему: “Мій кумир Селена Гомес”

Один з моїх кумирів – популярна американська кіноактриса Селена Марі Гомес – народилася 22 липня 1992 року у містечку Гранд-Прері штату Техас. Батько Селени був за походженням латиноамериканцем, а мати мала італійські і англійські корені. Ім’я своєї дочки батьки обрали на честь популярної у ті часи співачки Селени. Коли дівчинці було усього п’ять років, її батьки розлучилися і Селена залишилася з матір’ю. Мати дівчинки була театральною актрисою і своїм прикладом надихнула Селену на вибір творчої професії актриси театру та кіно.

На

початку своєї діяльності Селена Гомес стала відома завдяки таким фільмами і серіалами, як, “Ще одна історія про Попелюшку”, “Чарівники з Вейверлі Плейс”, “Діти шпигунів 3: Гра закінчена”, “Програма захисту принцес” і “Ханна Монтана”.

У 2008 році Селена Гомез підписала контракт зі студією Hollywood Records, завдяки якому зробила свій музичний внесок у мультфільм “Феї”, художні фільми “Ще одна історія про Попелюшку”, “Програма захисту принцес” і серіал “Чарівники з Вейверлі Плейс”.

Разом зі створеним нею гуртом “Selena Gomez & the Scene” молода актриса випустила свій дебютний

альбом “Kiss & Tell”, який вийшов у США у вересні 2009 року. Одна з пісень цього альбому “One and the same” потрапила до альбому “Pop it, rock it”, куди увійшли пісні Емілі Осмент, Майлі Сайрус, саундтреки і пісні інших відомих виконавців.

У 2010 році Селена Гомес зіграла головні ролі у фільмах “Рамона і Бізус” і “Монте-Карло”, а потім ще і озвучила принцесу Селенію у фільмі Люка Бессона “Артур і війна двох світів”.

Недавно Селена Гомес була запрошена у якості зірки до популярного в Америці серіалу “Дайте Санні шанс”.

Я вважаю, що це дуже талановита молода актриса, у якої велике майбутнє. Мені дуже подобаються усі її ролу в кіно. З задоволенням я слухаю і пісні у виконанні цієї талановитої дівчини. Крім того, що Селена Гомес талановита, на мій погляд, вона ще має добру душу та щире серце. Підтвердженням тому є участь актриси у благодійній діяльності і підтримці міжнародного фонду захисту дітей ЮНІСЕФ. Селена Гомес стала наймолодшим членом фонду за всю історію існування організації.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Гимн краси анализ.
Твір на тему: “Мій кумир Селена Гомес”