Твір на тему: “Мета – ніщо, рух до мети – все”

Часто у нас виникають грандіозні ідеї та плани. Ми це барвисто малюємо у себе в голові, уявляючи подальший успіх. Та надалі забуваємо про свої плани і так ніколи й не реалізовуємо їх. Чому так відбувається? Чому ми застопорилися лиш на роздумах? Чому не перейшли до дій? Відповідь проста. Ми просто вже утішили себе такими яскравими уявленнями. У нас вже не має мотивації чи бажання досягати чогось, діяти. Навіщо щось робити? Ми ж це вже отримали так чітко і виразно. У цьому полягає глобальна помилка усіх людей. Вони цілком і повністю – теоретики.

Далі ідеї, якою б класною вона не була, вони не зсунуться. Лиш уявлення, мрії, ніяких дій. Щоб чогось досягти, однієї мети – мало. Лиш рух до мети здатний дати омріяний результат. Тому так важливо бути відважним і діяти. Основна складність полягає саме в страхові помилитися, показати себе у невигідному положенні. Ми знайдемо абсолютно будь яке виправдання своїй нерішучості. Але насправді головною причиною чому ми ще не на п’єдесталі успіху є виключно ми самі.

Перший крок, навіть якщо він вже зроблений, це ще навіть не пів шляху. Важливо довго та цілеспрямовано рухатись в одному векторі. Не пробувати себе у різних

видах діяльності, а сконцентруватися на одному. Це єдиний спосіб досягти чогось у цьому нелегкому житті. Тільки щира і віддана праця здатна творити чудеса, виконувати мрії.

Вибір завжди стоїть за нами і тільки нам вирішувати як поводитись із своїми мріями. Залишати їх не реалізованими, чи здійснювати.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Мета – ніщо, рух до мети – все”