Твір на тему: “Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була”

Рядки Павла Тичини з твору “Я утверждаюсь” заслуговують уваги і детального аналізу, оскільки вони описують дуже важливі якості народу. Саме з цієї причини багато людей, які хочуть проаналізувати його творчість, в першу чергу прагнуть до аналізу саме цих, а не якихось інших слів. Таким докладним аналізом займуся і я в цьому творі.

Якщо не виривати цю фразу з контексту, а прочитати увесь вірш, то людині стає набагато більш зрозуміло, що малося на увазі Павлом Тичиною під час написання. Насамперед, коли Тичина говорить про народ, він має

на увазі українських комуністів. Однак, думається, що його слова в повній мірі стосуються і інших представників усього радянського народу разом взятого. А ось ворогом, опонентом в даному випадку є фашистський режим, який віроломно напав на Радянський Союз у спробі зробити нас своїми рабами і холуями. Якщо додати до цього той факт, що цей твір було написано в 1943 році, в переломний час війни проти фашистських загарбників, то багатьом людям стане дуже добре зрозуміло, що мається на увазі автором.

Однак народний рух, про який тоді писав Тичина, має бути активним не тільки під час війни. Народ хороший тим, що він найкраще

знає, до чого він прагне, набагато краще держави усвідомлює свої ключові потреби і готовий активно діяти для того, щоб чогось у результаті добитися. Народ, який живе на своїй землі і у своєму праві, просто не може бути неправий, адже його воля, якою б вона не була, є священною для виконання усіма, у тому числі і власною державою. Не треба також скидати з рахунків і той факт, що Павло Тичина має на увазі не тільки народ в цілому, але і кожного представника. Кожна людина, якщо його її збігається з волею народу, стає набагато сильніше. В таких обставинах багато людей стають здатними здійснювати справжні подвиги заради своєї рідної країни. Враховуючи, що за народом правда, ймовірність того, що народ в підсумку програє чи поступиться, вкрай мала.

За народом завжди правда. Яскраво виражена народна воля робить підвладним йому абсолютно все, що його оточує. І кожна людина, яка асоціює себе з власним народом, стає у багато разів сильніше, що, звичайно, є величезною перевагою зі всіх точок зору. На щастя, та боротьба, в якій брав участь народ під час написання Павлом Тичиною даної поеми, закінчилася успішно. Хотілося б вірити, що народна боротьба буде залишатися успішною і надалі.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була”