Мини-твір на тему: “Мобільний телефон: розкіш чи необхідність?”

У сучасному столітті розвитку інформаційних технологій деякі аспекти поліпшення життя людей, зокрема, мобільні телефони, стали настільки популярними і почали з’являтися у такої великої кількості людей, що це відразу викликає деякі питання. Зрештою, ще якихось десять-п’ятнадцять років тому мобільні телефони зовсім не були так поширені, але, тим не менше, люди жили не гірше, а може навіть і краще, ніж сьогодні. Через все це можна задатися питанням про те, чи є мобільний телефон розкішшю або необхідністю.

Спершу потрібно назвати всі ті

переваги, які дає мобільний телефон. Їх не так багато, але вони досить істотні. По-перше, завдяки мобільному телефону з людиною можна зв’язатися в будь-який час. Люди – самі по собі істоти мобільні, ми дуже часто кудись йдемо, пересуваємося, перебуваємо поза домом. Під час цього процесу комусь може знадобитися з нами зв’язатися, адже життя часто непередбачуване і підносить неприємні сюрпризи. Якби мобільного телефону не було, такий зв’язок був б неможливим. Але завдяки йому з будь-якою людиною можна поговорити в будь-який час. Пов’язаною з мобільним телефоном перевагою є також і послуга текстових повідомлень. Далеко
не завжди у людини є можливість і бажання пояснюватися голосом, набагато простіше і зручніше написати СМС. Крім того, сучасні мобільні телефони стали дуже багатофункціональними, з їх допомогою можна грати, виходити в Інтернет і навіть читати книги. Всі ці нововведення в життя людини пов’язані з його використанням мобільного телефону, всі вони – благо.

Недоліки мобільного телефону теж існують, але вони все ж таки поки що не настільки істотні. По-перше, не можна сказати, що мобільний сигнал і його вплив на життя і здоров’я людини сьогодні вже добре вивчений. Цілком можна припустити, що він негативно позначається на здоров’ї людини. По-друге, постійне використання мобільного телефону трохи перевантажує людину інформацією. З мобільним телефоном, на який тобі постійно дзвонять або пишуть, набагато складніше відчути себе на самоті, а люди іноді цього дуже хочуть. Зрештою, іноді спілкування по мобільному телефону відволікає від більш важливих справ.

Підбиваючи підсумки, можна точно спростувати, що мобільний телефон є розкішшю – сьогодні ціни на ці пристрої не настільки високі, навряд чи є багато людей, які не використовують мобільні телефони, бо не можуть їх собі дозволити. Відповідь на питання про те, чи є він необхідністю, все ж неоднозначна, адже раніше люди без нього прекрасно обходилися. Але в той же час все-таки думається, що з мобільними телефонами людям стало жити набагато зручніше і простіше. В крайньому випадку, якщо він набридає, його можна просто відключити.


Якість програм для дітей стаття.
Мини-твір на тему: “Мобільний телефон: розкіш чи необхідність?”