Рецензія на фільм «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона»

З дитинства у мене було кілька улюблених кінофільмів. Мені подобались фільми про Буратино, Айболіта, Червону Шапочку і «про Шерлока Холмса».

Не можу сказати, що в ті роки приваблювало мене у цій стрічці. Напевне, красива музика, загадкові події і, звичайно, самі Шерлок Холмс і доктор Ватсон.

Я підріс і почав цінувати цей фільм і за чудову талановиту гру акторів, і за детективний сюжет, і за стиль цієї стрічки. Некваплива бесіда Шерлока Холмса і доктора Ватсона коло каміна, старовинні маєтки, одяг, манери – за все це мені і подобаються «Пригоди

Шерлока Холмса і доктора Ватсона».

Я дуже люблю детективи. І фільм «про Шерлока Холмса» вважаю шедевром цього жанру. Ця «спокійна» стрічка тримає глядача у постійній напрузі. І від цієї напруги до кінця фільму не приходиш у шок, як у більшості американських детективів.

Злодії тут покарані, торжествують розум і справедливість. Мені навіть здається, що ця стрічка вплинула на мою долю. З дитинства я бачив, як відважний Холмс розслідує за допомогою дедукції й свого аналітичного розуму різні злочини, викриваючи злодіїв і допомагаючи нещасним.

Я мріяв бути схожим на нього і діяти так само, як він. І ось тепер, після 11 класу, я твердо вирішив, що буду вступати до юридичної академії. Мені завжди трошки сумно, коли закінчується чергова серія цієї стрічки. І завжди хочеться переглянути ще хоча б одну. Хочеться думати, що й інші шанувальники детективів теж гідно оцінять цей фільм.


У чому давня казка може бути сучасною.
Рецензія на фільм «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона»