Рецензія на фільм “Чужий народ”

Цей фільм з розділу фантастики, але дія відбувається в наш час у США. На Землю прибуває корабель рабів. Це були прибульці з іншої планети. І вони починають впроваджуватися в життя людей. Перед ними виникають труднощі: як улаштуватися тут, чи зможуть вони жити серед людей, як їх приймуть. Для них стає всі новим, вони більше не раби, як на рідній планеті, а стають вільними людьми. Прибульців стали називати “Гістьми”. Їм не давали повної свободи дій, багато професій були для них закриті. Деякі люди не могли упокоритися з тим, що поруч із ними будуть

працювати прибульці. Для них не було це образливим. Вони одержали більшу волю на Землі, вони були вільні у своїх діях, могли робити що завгодно. Вони ставали рівноправними членами цього суспільства.

Багато хто з них починають ладити з людьми, деякі стали процвітати у своїх справах і стали знаменитими людьми. Але ще були серед людей ті, які їх не могли терпіти. Одному офіцерові поліції, у якого був убитий друг, призначають нового його напарника, і цим напарником стає прибулець. Перед ними встає невидима стіна. “Гість” намагається сподобатися людині, знайти з ним загальна мова, стати йому гарним іншому. Поліцейського

мучить те, що один з них убив його друга, і це відштовхує його від свого нового напарника. Вони намагаються знайти вихід із цієї ситуації, постійно перебувають разом, ніколи не розлучаються. Може, це постійне відчуття присутності один одного й зближало їх. Остаточно прибулець довів, що він може бути гарним другом, коли витягав свого байдужого напарника з води.

Хоча вода діяла на “Гостюючи”, як кислота на людину, вона не пошкодував себе й витягся свого напарника, не думаючи про наслідки. Поступово “Гості” стали приживатися на новому місці, стаючи такими, як і люди, знаючи свої права й обов’язки. Я думаю, у назві фільму “Чужий народ” закладений глибокий зміст.

Хтось із прибульців знайшов своє щастя, хтось іде жити в колонії через поганого ставлення до них з боку людей. Деякі люди упокоряться з тим, що серед них будуть перебувати цих, незнайомих істот, комусь вони будуть друзями, когось вони не зможуть прийняти й будуть говорити це відкрито або зберігаючи в собі це. Мені здається, прибульці довели, що вони можуть дорожити всім тим, що є в житті, що в них є почуття, що вони такі ж, як і люди. “Гості” захоплюються цією планетою, вони щасливі тут, від них вимагають лише дотримання правил, по яких живуть люди. Вони знайшли своє щастя лише на Землі.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір що неможна купити за гроші.
Рецензія на фільм “Чужий народ”