Наша квартира твір-опис

Я живу з батьками у великому новому будинку на сьомому поверсі. Переїхали ми сюди недавно, але вже звикли до нового приміщення: воно набагато краще колишнього.

Коли входиш у квартиру, відразу виявляєшся у великій і просторій прихожей. Біля однієї стіни – вішалка й шафа, біля іншої – трюмо. Поруч – двері в кухню, а з іншого боку, праворуч, вхід у нашу кімнату й спальню батьків. Дитяча кімната в нас простора й світла, з виходом на лоджію. Господарюємо в” детской ми із братом удвох. У нашій кімнаті коштують два ліжка: моя й Митина. Лівий

кут займають платтяну шафу й шафу для іграшок і книжок. У нас гарна бібліотека, де зібрані самі цікаві книжки. Біля стіни, праворуч, коштують письмовий стіл із книжковими полками й тумбочка для магнітофона й телевізора. За письмовим столом я роблю уроки, малюю; чесно говорячи, він не завжди виглядає охайно, тому мама іноді гнівається на мене. На книжкових полках коштують підручники й книжки із серії “Дитяча енциклопедія”, які я час від часу люблю перегортати. Серед книг є небагато вільного місця, там у мене лежать – гарні камінчики, знайдені в горах, гірська осока, листи різних рослин з Никитского ботанічного
саду. Все це акуратно розставлено, і щоранку, відкриваючи ока, я бачу цю красу, що нагадує, що літо незабаром повернеться й ми всією сім’єю знову поїдемо до ласкавого моря. Ще в нашій кімнаті багато іграшок, які я подарував Мите, але він ніяк не звикне до того, що їх потрібно забирати. Тепер ви представляєте, як виглядає моя квартира. Приходите до нас у гості й побачите, як у нас чисто й затишно.

Кімната моєї подруги ( твір-опис). Ми з Оксаною, моєю однокласницею, дружимо вже вісім років, і я часто ходжу до неї в гості. Мені дуже подобається бувати в неї будинку, тому що там я почуваю себе спокійно й затишно. Кімната Оксани акуратна, світла, скромно мебльована. Біля вікна коштує письмовий стіл і два стільці. На столі – вазочка з олівцями й фломастерами, фотографія в стародавній рамці, кілька зошитів і улюблена книга. Недалеко від дверей – швейна машинка, адже Оксана – теперішня майстриня. З першого класу вона шиє й моделює одяг. Спочатку вона робила це для ляльок, а тепер – і для себе. Напроти машинки – диван-ліжко, застелене синім покривалом. На дивані сидить улюблена лялька Маша, з якої Оксана вже давно не грає, але продовжує шити їй гарні вбрання. У лівому куті кімнати коштує стародавня книжкова шафа, на полках якого акуратно складені підручники, художні книги, альбоми з фотографіями.

У правому куті – платтяна шафа. На підлозі лежить темно-зелений килим, на якому Оксана часто розкладає свої викрійки, малюнки нових моделей одягу й журнали.

Вікна кімнати прикрашають штори із прозорої блакитної тканини. Мені здається, що все тут відповідає характеру господарки, тому в кімнаті так затишно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Наша квартира твір-опис