Опис приміщення «Тетянчина кімната»

Ми з Тетянкою давні подруги і частенько відвідуємо одна одну. Мені подобається бувати в неї вдома, бо там спокійно і затишно. Кімната моєї подруги приваблює скромністю умеблювання і охайністю.

Біля вікна стоїть письмовий стіл і два стільці. На столі – фотокартка в старовинній рамочці, вазочка з олівцяші та фломастерами, улюблена книжка і кілька зошитів.

Неподалік від дверей стоїть швацька машинка, бо Тетянка – Справжня майстриня. Навпроти машинки -диван-ліжко, застелений зеленаво-блакитним покривалом.

У лівому кутку кімнати стоїть старовинна книжкова шафа, на поличках якої акуратно складені підручники, художні твори, альбоми з фотографіями. У правому кутку – шафа для одягу і білизни. На підлозі лежить темно-синій теплий килим.

Саме тут Тетянка розкладає свої викройки, малюнки нових моделей одягу, журнали; Вікна цієї затишної кімнати прикрашають красиво оздоблені завіси. Мені здається, що все тут відповідає характеру господині, через те в кімнаті так затишно.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Кінцівка до твору ляльковий дім.
Опис приміщення «Тетянчина кімната»