Наша квартира

Ми живемо у великому новому будинку на восьмому поверсі. Переїхали сюди нещодавно, але вже звикли до нового помешкання: воно набагато краще від старого. Коли входиш до квартири, опиняєшся у великому і просторому передпокої.

Біля однієї стінки стоїть шафа і вішалка» біля другої – тумба, а над нею висить дзеркало. Поруч двері до кухні і вітальні, а з іншого боку, праворуч, вхід до нашої кімнати і спальні батьків.

Дитяча кімната в нас простора і світла, є вихід на лоджію. Хазяйнуємо в дитячій кімнаті ми з братиком удвох. Лівий куток займає

шафа для білизни, шафа для іграшок та книжок. У нас, до речі, чудова дитяча бібліотека, зібрані найкращі і найцікавіші книжки. Біля стіни, праворуч, стоїть письмовий стіл з книжковими поличками і тумба для магнітофона та телевізора.

На книжкових поличках стоять підручники та книжки із серії «Дитяча енциклопедія», які я час від часу люблю переглядати. Серед книжок є трохи вільного місця, і я влаштував куточок на згадку про поїздку до моря.

Там у мене невеличкі красиві камінчики, знайдені в горах, гірський очерет, морські черепашки, листя різних рослин із Нікітського ботанічного саду.

Все це гарно розташовано. Вітальня і кухня – звичайнісінькі. Тепер ви уявляєте, як виглядає наше помешкання. Приходьте – і побачите, як у нас чисто і затишно.


Двічі перемагає той хто перемагає себе.
Наша квартира