Мої плани на майбутнє

Щоб краше розповісти про мої плани на майбутнє життя, я пропоную вам уявити символічний багатоповерховий будинок. Перший поверх у ньому займає здобуття вищої освіти після закінчення школи. Я мрію навчатися на психологічному факультеті вищого навчального закладу, оскільки вважаю, що прогрес суспільства над&гі залежатиме від всебічного використання психічних можливостей людини, які до сьогоднішнього дня розкриті ше дуже мало.

Другий поверх мого “будинку планів” поділяється на дві частини: у правій, наприклад, розташована перспективна та цікава робота у галузі практичної психології, а у лівій – власна родина, де я могла б шасливо реалізуватися як жінка і мати. Гадаю, що зі мною погодиться більшість людей: цікава й пристойно оплачувана робота плюс сімейний добробут, любов – це і є складові шастя людини. І хоч обидві частини цього “другого поверху” мають міх собою функційні та архітектурні розбіжності, але вони гармонійно :получаються між собою. Тому на цьому поверсі затишно мені і моїм рідним.

Є у моєму будинку ще й третій поверх. Одержавши певний

міцний досвід у роботі, я хочу поглибити свої знання з фаху, а тому навчатися та одержати ше одну суміжну спеціальність. Це б дало мені змогу більш досконалим фахівцем і, можливо, згодом приступити до наукової праці з психології.
Та хочеться сподіватися, що моє майбутнє не буде затишно-тихим, бо свої плани я пов’язую ще з громадською діяльністю. Мене приваблює робота з екологічного захисту довкілля та діяльність патріотичного спрямування.
То нехай же сходинки цього “будинку мрій” ведуть мене до головного у моїх планах – бути самодостатньою особистістю!


Твір я обираю тверезе життя.
Мої плани на майбутнє