Як моя мама мріяла стати лікарем

Мамо, нам сьогодні таке домашнє завдання задали, – гукнула я до мами, щойно переступила поріг дому, повернувшись зі школи.
– Яке, мабуть, щось цікаве? – запитала вона.
– Я маю написати твір про те, ким я хочу стати.
– Це чудово. І ким же ти мрієш стати? – поцікавилася мама.
– Не знаю, мамо, я ще не вирішила, – знітилася я.
– Нічого, в тебе ще буде час визначитися із цим. А хочеш, я розповім тобі, як я мріяла стати лікарем?
– Авжеж, розкажи, будь ласка, залюбки послухаю, – зраділа я.
– Так от, коли я була років

на п’ять меншою від тебе, я мріяла стати лікарем. Улітку я іноді тиждень-два гостювала у бабусі. Там жила моя двоюрідна сестра Валя і менший братик Іванко.
– Це та тітка Валя, що на Полтавщині живе?
– Так, саме вона. Разом із нею ми гралися “в лікарню”. Виготовляли різні ліки, настойки – з трав, ягід, – і лікували ними ляльок, кошенят чи курчат. Дуже захоплювала нас ця гра.
– І що, ви справді давали ті ліки кошенятам та курчатам? – запитала я.
– Та ні, то ми так уявляли – малі зовсім були. А одного разу ми з Валею вирішили зробити операцію. Вона була хворою, а я – лікарем-хірургом і мала видалити
їй апендикс. Звичайно, все було лише грою.
За лікарню нам правила така собі халабуда, яку ми побудували з гілок і вкрили ряднами. Тут ми й відкрили хірургічне відділення. Валя оголила свій живіт, а я взяла старенький ніж, яким ми кришили траву для ліків, і вже прискіпливо почала вивчати її живіт, де ж має бути той апендикс? Саме цієї миті до нас зазирнула тітка Галя, Валина мама.
– Ой, лишенько! Що ж ви тут робите? – злякано вигукнула вона.
– У нас тут лікарня, – дружно відповіли ми.
– А ніж вам навіщо? – зжахнулася вона.
– Та ми операцію вирішили зробити, апендикс видалити, – пояснили ми.
– Я вам покажу операцію! Це ж треба таке вигадати!
– Але ж це не насправді, ми тільки гралися, – почали виправдовуватися ми. Та все ж таки нам дісталося на горіхи. Тепер, коли я вже доросла і сама стала
матір’ю, я зрозуміла, чого так перелякалася тітка Галя, побачивши тоді нас. А нам було невтямки, за що ж воно перепало, – закінчила свою розповідь мама.
Насамкінець я хочу сказати, що моя мама таки стала лікарем-хірургом і вже багатьом людям врятувала життя. Я ще не знаю, ким хочу стати, тож вирішила написати твір про маму. її мрія здійснилася!1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Твір роздум на тему деградація доріана грея.
Як моя мама мріяла стати лікарем