Грошові п’явки – бізнес ідея

Трохи призабуті за часів розквіту традиційної медицини, п’явки зараз повернули собі колишню популярність. Вони лікують практично всі хвороби, зокрема мігрень і радикуліт. Точний механізм їх впливу на організм до кінця невідомий, проте це не заважає вам зробити свій бізнес на розведенні та реалізації п’явок.

Розведення медичних п’явок вимагає обов’язкового отримання дозволу від держави, оскільки п’явки визнані лікарським препаратом. Також необхідно привести в порядок приміщення у відповідність з усіма санітарно-гігієнічними

нормами. Ці підготовчі процедури вимагають вкладення чималих грошей, що відвело цей бізнес у підпілля.

Як це робиться? Для початку потрібно підшукати відповідне приміщення. Краще, якщо ви будете його власником, оскільки для розведення п’явок буде потрібно вирити в ньому басейн. А орендодавці навряд чи таке дозволять. Отже, для утримання близько півмільйона особин потрібно приміщення з площею тисяча квадратних метрів і басейн з глибиною близько 80 сантиметрів. Басейн бетонується, а по його краях робляться уступи, що імітують природний рельєф берега. Після застигання бетону поверхні дна і “берегів”

басейну покривають пластинами з торфу. Добре в деяких місцях навалити купу каменів – п’явки люблять облаштовувати свої оселі саме під каменями.

В приміщенні повинен бути добре кондиціонером повітря. Те ж стосується і води в басейні. Для цього встановлюється система фільтрації води, схожа на ту, що використовується в домашніх акваріумах, тільки більш потужна. П’явки не переносять забруднення води і можуть загинути, якщо вода застоялася.

Що стосується власне догляду за п’явками, то тут обов’язково потрібно залучати фахівця, який проконсультує з приводу температурного і світлового режиму, а також особливостей харчування і розмноження п’явок.

Отже, розведення п’явок для медичних цілей вимагає істотних грошових вливань, але справа того варта. Адже зараз дуже багато людей, які страждають хронічними захворюваннями, звертаються за допомогою до гірудотерапевт.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Грошові п’явки – бізнес ідея