Як я розумію Чесність

Батьки навчають нас бути людяними, охайними, шанувати працю, добре вчитися. І їм дуже нелегко спілкуватися з нами, коли ми говоримо неправду. Тому вони намагаються переконувати нас, що треба бути чесними: «Чесність – краща чеснота».

Не завжди легко говорити правду, особливо про некрасиві вчинки. Але, коли обманюєш когось, особливо близьку людину, – на душі стає ще гірше. Недаремно кажуть: «в обманщика має бути гарна пам’ять».

Це означає, що він повинен пам’ятати, що і кому сказав, і постійно приховувати правду. А це породжує страх і відчужує від людей. Обманювати означає боятися. Тобто виходить, що обманщик – це найчастіше боягуз.

Але ж усім відомо, що «шила в мішку не сховаєш». Так і правда – десь випливе. І стане людині ще гірше: будуть з неї сміятися або дорікати. Тому треба намагатися відповідати за свої слова і вчинки, а якщо не так щось трапляється – казати Щиро та чесно, не боячись. Адже «краще гірка правда, ніж солодка омана».

А якщо бути чесним і справедливим- буде більше поваги до такої людини. І в її оточенні, і до себе самої.1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)Твір чи подобається осінь.
Як я розумію Чесність