Твір на тему: “Що б я порадив, щоб перемир’я між сім’ями Кайдашів тривало переважно довше?”

Існує безліч прикладів різних сімей з людьми, які мають різні характери, особливості, уподобання та погляди на життя. І, як правило, вся ця різниця не заважає людям жити разом, терпіти один одного і знаходити порозуміння. Рецептів та правил цього є досить багато. В той же час іноді зустрічаються родини, у яких ситуації набагато складніша, адже щось дуже сильно заважає їм знайти настільки важливий і потрібний для всіх сторін компроміс. Думається, що сім’я Кайдашів це саме той складний випадок.

Втім, варто відзначити, що проблема між членами

сім’ї Кайдашів стала досить тривіальна – нею стала проблема розподілу грошей і різного роду майна. Вся справа в тому, що старі Кайдаші змогли заробити все своє майно лише тоді, коли вже постаріли. Але у них також були і сини, які хотіли б отримати всі ці блага у своє володіння і володіння своїх дружин. Все це призводило до постійних конфліктів зі старшими і вирішення цих конфліктів, якесь перемир’я, було дуже складно досягти. Тим не менш, жити в постійній ворожнечі практично неможливо, тому між Кайдашевими сварками і конфліктами в сім’ї Кайдашів повинна бути виникнути певна пауза, перемир’я. І це перемир’я,
звичайно ж, необхідно було би продовжити на якомога більш тривалий час. Як же досягти цього?

Думається, що досягти цього в цілому було зовсім не так складно, як комусь може здатися. Але перше і, напевно, найскладніше на цьому шляху – це розуміння і усвідомлення того факту, що дорожче своїх близьких і родичів у людини нікого і нічого не повинно бути. Якби Кайдаші зрозуміли, що немає речей важливіше, ніж життя, здоров’я і щастя своїх близьких, вони б перестали так серйозно ставитися до власних майнових конфліктів. Вони б думали перед тим, як щось говорити або робити, щоб не поранити свого ближнього, не принести йому негараздів, неприємних відчуттів і думок. Якщо б вони дійсно дотримувалися цього правила, перемир’я, незважаючи на існування прихованих конфліктів, існувало б дуже тривалий час. Тим не менш, в те, що вони дійсно це усвідомлюють, насправді, не дуже вірилося, і причини тому різні. Головна причина в даному випадку шкідливість характерів членів сім’ї Кайдашів.

Досягнення тривалого перемир’я в сім’ї Кайдашев було б цілком реальним і навіть не дуже складним, але воно вимагало реальної участі з боку тих, хто брав участь у конфлікті. Кайдашам варто було б навчитися розуміти, терпіти і, зрештою, любити членів своєї сім’ї. Так вони б досягли тривалого перемир’я.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Твір на тему: “Що б я порадив, щоб перемир’я між сім’ями Кайдашів тривало переважно довше?”