Твір на тему: “Кайдашева сім’я: 20 років потому”

Іноді улюблені твори обриваються на самому цікавому місці. І це дуже сумно, тому що завжди цікаво було б простежити за подальшим розвитком подій з тими персонажами, які вже встигли нам настільки полюбитися. Приміром, мені цікаво було б дізнатися, що сталося з героями такого цікавого твору, як “Кайдашева сім’я” авторства Івана Нечуя-Левицького. За час прочитання цього твору багато хто вже встиг мені сподобатися, а тому я представлю їх собі через 20 років з великосю цікавістю.

Найцікавіше, про що слід подумати, це те, чи зможуть вони

ефективно помиритися. Потрібно нагадати, що проблеми в сім’ї Кайдашів були через те, що члени цієї сім’ї ніяк не могли поділити майно. Старі Кайдаші все життя були бідними, змогли щось заробити лише на старості років, а тому дуже сильно боялися втратити зароблене. Їх сини зі своїми дружинами теж мали певні плани на це майно, але, звичайно, ніяк не могли поділити його між собою і своїми батьками. Ця проблема призводила до великої кількості конфліктів, якими Кайдаші дивували всіх своїх друзів, сусідів і оточуючих.

Думається, положення цієї сім’я через 20 років безпосередньо залежало від того, чи залишилися в живих старі

Кайдаші. Не можна сказати, що вони були зовсім немолодими, але все ж до того часу вони встигли одружити своїх двох синів, а значить, їм вже було досить багато років. Думається, що якщо вони залишилися живі і через 20 років, то, швидше за все, нічого принципово не змінилося би, конфлікти щодо майна продовжували би мати місце. Старі люди рідко стають більш поступливими з часом, особливо щодо того, що, на їх думку, належить їм по праву і цілком заслужено.

Втім, не думаю, що проблеми з розділом майна перестали б існувати навіть у тому випадку, якщо б Кайдашів не стало. Вони б напевно залишилися, адже у представників цього сімейства був досить крутий характер, а це, в свою чергу, гарантовано означало, що і між синами Кайдашами та між дружинами напевно виникли ось такі подібні проблеми щодо батьківського майна. Звичайно, навряд чи б ці конфлікти призводили до таких смішних і кумедних історій, які би шокували сусідів, але вони все одно мали би місце.

Я не думаю, що герої цього твору принципово змінилися би за 20 років. Звичайно, 20 років – це довгий термін людського життя, і за цей час люди дійсно можуть суттєво змінитися. У той же час герої цього твору аж ніяк не виглядали як ті люди, які з якоїсь причини можуть змінитися, змінити своє ставлення чи погляди на життя.


Твір закони моралі найкращі життєві орієнтири.
Твір на тему: “Кайдашева сім’я: 20 років потому”